Школярам здешевили проїзд у маршрутках

У Вінниці проїзд у маршрутках зробили вдвічі дешевшим для школярів.

У Вінниці проїзд у маршрутках зробили вдвічі дешевшим для школярів. Рішення міськвиконкому діє тільки в години, коли учні їдуть до школи або з неї.

Але без проблем і тут не минулось. Водіям пообіцяли компенсації. Втім, деякі маршрутники скаржаться: за школярську пільгу гроші влада не повертає. Емоції виливаються на дітей та їхніх батьків.

Третьокласник Артем Смолець разом з учнівським квитком носить ще один документ - пам’ятку про те, що він може їздити в маршрутному таксі за півціни. Щоправда, в обмежені години, тільки коли дістається з дому у школу та після уроків повертається додому.

Утім, такі поїздки не завжди безхмарні. Водії маршруток, не приховуючи емоцій, інколи і нецензурно висловлюють своє незадоволення школярам або батькам, що ті їздять за їхній рахунок. Буває, що водії не зупинялись, коли їх намагався зупинити школяр.

Якщо водій маршрутки не зупинився або відмовився везти школяра за півціни, коли той заходить у маршрутку, його не покарають. Формально примусити везти учня за півціни не зможе ніхто.

Директор школи номер сімнадцять, більш ніж половина учнів якої мешкають в інших мікрорайонах і на заняття мусять діставатися міським транспортом, упевнений, що постанова мерії – добра справа. А з норовливими водіями варто провести виховну бесіду, - впевнений педагог.

На противагу вінницькому меру маршрутники висувають власний аргумент: їм треба годувати своїх дітей. При нинішній вартості пального та зростанні цін на продукти, заробітки водіїв маршрутних таксі знецінені.

Тим часом і школярі і батьки, незважаючи на прикрі інциденти й інколи зіпсований настрій змушені користуватися послугами маршруток. Конкуренції бусикам комунальний транспорт - трамвай чи тролейбус - не створює.

ВідеоСкандал навколо школярів у Вінниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: