Школярі на канікулах радісно гасають з гірок та зависають в інтернет-кафе

Школярі на канікулах радісно гасають з гірок та зависають в інтернет-кафе

В хід на гірках йде все - від стареньких санчат до бампера

Дізнавшись про незаплановані канікули, діти відразу подаються до найближчих гірок та ковзанок.

З посиленням холодів все більше школярів ідуть на позапланові канікули. Нині зачинено понад 14 тисяч шкіл. Втім, це геть не означає, що малеча берегтиметься, сидячи по домівках.

З-за парт діти, не приховуючи радості, перемістилися на найближчі гірки, там у них "відкриті" уроки, повідомляє ТСН.

Так, дев'ятикласники замість санчат пристосували бампер. Виявилося, що на запчастині з гірки з'їжджати навіть швидше. Загалом, у хід сьогодні йде все - колеса, старенькі санчата і навіть торбинки.

Натомість фахівці застерігають і учнів, і батьків із перебуванням на вулиці бути обережними. "Щоб це наше закриття шкіл воно було продуктивне", - зауважив керівник відділу із надзвичайних ситуацій Вінницької міськради Олег Парфілов.

Масовий наплив школярів помітили і в інтернет-кафе. Ті з дітей,хто не любить морозів і не знайшов, за що взятися, знайшли гроші на стрілялки і соціальні мережі.

Наразі найбільше шкіл закрито на Харківщині, Дніпропетровщині і Хмельнниччині. Також через низькі температури закрили школи Чернігівщина, Львів і Вінничина.

Порожні школи одначе не припиняють опалювати, вчителі приходять на роботу. У Києві нині навіть чекали батьків, які не знайдуть на кого залишити дітей і приведуть до класів. Проте, в таку холоднечу до школи ніхто з киян дітей не привів.

Що дужче мороз - то більше школярів ідуть на позапланові канікули

Що дужче мороз - то більше школярів ідуть на позапланові канікули

Повʼязані теми:

Наступна публікація