Школярі про побиття депутатом 11-річного хлопця: пхнув і почав забивати ногами

Проти депутата Сумської облради Володимира Шульги порушили кримінальну справу. Сам депутат побиття дитини заперечує, а звинувачення пов'язує з політикою.

Учні Сумської Олександрівської гімназії звинувачують депутата Сумської обласної ради Володимира Шульгу у побитті 11-річного учня.

Зі слів дітей, обранець бив малого ногами. Гімназисти переповідають один одному подробиці жорстокої сцени розправи дорослого над дитиною, яку вони начебто бачили.

"Його вдарив – він упав, потім почав ногами бити і сказав: "Я навчу тебе як жити в гімназії. Потім він встав знову, його ще раз пхнув і почав забивати ногами", - каже учениця гімназії.

"Ну і кулаками і ногами, і почав ось так бити", - додає інша дівчина.

За словами завуча з виховної роботи Галини Макаренко, Шульга дійсно приходив до школи. Самого конфлікту депутата з учнем завуч не бачила, тому, що було насправді, стверджувати не береться.

Сам депутат каже, що до гімназії приходив, аби поговорити з кривдником сина. Адже після шкільної бійки з цим хлопцем прийшов додому зі зламаною рукою. Утім, переконує, хлопця й пальцем не чіпав і навіть поговорити не встиг, бо той утік.

"Я його не бив і ми з ним стикнулись випадково. Я так думаю, що внаслідок цієї бійки хлопці і отримали ці ушкодження, ну а розумієте, побились діти, а звинувачують зараз батька", - каже депутат.

Депутат переконує - те, що розповідають діти - брехня. Мовляв, усьому виною його партійна приналежність – він депутат від "Батьківщини".

А от прокуратура іншої думки. Проти депутат порушили кримінальну справу за фактом побиття дитини. Якщо правоохоронці доведуть, що дитину в гімназії побив саме депутат, його можуть засудити до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у вівторок депутата Сумської обласної ради Володмира Шульгу звинуватили у жорстокому побитті 11-річного хлопчика прямо в коридорі гімназіїї. Депутат розповів, що цей хлопець раніше побився з його сином. Хлопець виявився сином чиновника Сумської обладміністрації.

Читайте також:

У побитті 11-річного школяра звинуватили депутата-опозиціонера

Депутат жорстоко побив ногами 11-річну дитину

Сумський депутат розповів, як школяр сам спіткнувся і вдарився

ВідеоСкандал у Сумах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: