Школярі розпочнуть навчальний рік із мультфільмів "Це наше і це твоє"

На Першому уроці будуть показані мультфільми "Це наше і це твоє" виробництва телеканалу ПЛЮСПЛЮС.

Минулого року школярі розпочинали навчальний рік з "Це наше і це твоє". Цього року учні побачать серії нового сезону, ідеї для яких придумали самі діти у рамках Всеукраїнського проекту "Це наше і це твоє".

"Пропонується така тема Першого уроку для учнів 1-4 класів: "Це наше і це твоє". Матеріали до уроку, а саме -  мультфільми, розроблено анімаційним розважально-пізнавальним телеканалом для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку ПЛЮСПЛЮС. Проект "Це наше і це твоє" - це яскраві та зрозумілі розповіді  про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ", - йдеться у листі Міністерства освіти і науки України.

Мультсеріал "Це наше і це твоє" є лауреатом премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки. Також за мотивами мультфільму була створена 3D-книжка, а за результатами Всеукраїнського проекту "Це наше і це твоє" - організована виставка малюнків

"Я справді вірю в те, що любов до країни, до себе починається з малого - любові та поваги до найпрозорішого в світі озера в твоєму селі чи найбільшого лелечого гнізда  на твоїй вулиці. Саме в цьому була ідея проекту – показати це. І я щаслива, що проект знайшов відгук у серцях дітей і дорослих, був високо оцінений професіоналами, отримав довіру від Міністерства і вийшов далеко за межі телеекрану", - зазначила генеральний продюсер телеканалу ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда.

Переглянути серії "Це наше і це твоє" можна на сайті каналу ПЛЮСПЛЮС за посиланням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: