Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Школярі з України вибороли 9 медалей на міжнародних олімпіадах з фізики та хімії

На змаганнях Україну представляли 9 учасників — усі вони отримали нагороди.

Українські школярі вибороли 9 медалей на міжнародних олімпіадах з хімії та фізики — 1 золоту, 6 срібних та 2 бронзові медалі вибороли.

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки України.

Усі 9 учасників, які представляли на змаганнях Україну, отримали нагороди.

Ур-р-р-ра! Наші школярі отримали 9 медалей на міжнародних олімпіадах з фізики і хімії: 1 золоту, 6 срібних та 2...

Опубліковано Міністерство освіти і науки України Понеділок, 30 липня 2018 р.

Міжнародна олімпіада з хімії відбувалася 19-29 липня в Чехії та Словаччині. У ній взяли участь понад 300 знавців хімії з 76 країн.

Українські одинадцятикласники здобули 4 медалі.  Кирило Данилейко (Кременчуцький НВК№ 4) - "золото", Ольга Ващенко (Харківська гімназія № 47), Дмитро Царенко (Харківський фізико-математичний ліцей № 27), Артем Янчак (Львівський фізико-математичний ліцей) – "срібло".

На олімпіаді з фізики, яка відбулася у Лісабоні (Португалія), змагалися близько 400 учасників з 90 країн. За результатами олімпіади українські школярі отримали 5 медалей.

Так, Сергій Кригін і Іван Рідкокаша, учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27, та Олександр Сулима з Рішильєвського ліцею м.Одеса здобули "срібло". Випускники Львівського фізико-математичного ліцею Олег Кузик та Назарій Фортуна вибороли "бронзу".

Олімпіади проходили у 2 тури – теоретичний і практичний. Під час першого учасники вирішували задачі, а під час другого виконували лабораторну роботу. За підсумками обох турів журі визначило результат кожного учасника в індивідуальному заліку.

Нагадаємо, студент київського Фінансово-правового ліцею Георгій Солодко вступив одразу до 10 вишів США, але у підсумку обрав вчитися у Гарварді і став однокурсником доньки екс-президента США Малії Обами. Українець отримав від Гарвардського університету грант у розмірі 300 тисяч доларів – ці гроші покривають витрати на чотири роки навчання, харчування та житло. Підручники та авіаквитки він купує за свій рахунок, також сам покриває витрати на участь в наукових конференціях. 

ВідеоУкраїнські школярі привезли золото міжнародного турніру геніїв у США

Українські школярі вразили міжнародне журі цілком дорослими винаходами та революційними технологіями. Додому привезли золото, а разом із ним ще дві бронзи та дві почесні відзнаки. Чим вражали українські генії – далі у сюжеті.

Українські школярі привезли золото міжнародного турніру геніїв у США

Вибір редакції