Школярик сім годин просидів на дереві в Кам’янському, щоби не йти до репетитора

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дитина не схотіла відвідувати додаткові заняття, а потім не змогла самостійно спуститися.

Понад сім годин шукали 8-річного хлопчика на Дніпропетровщині. Він іще вдень пішов до репетитора в місті Кам’янське, однак на занятті не з’явився і просто зник, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Родичі спочатку прочісувати вулиці самотужки і лише о 22:00 вечора викликали поліцію. Увесь особовий склад кинувся на пошуки – і врешті службовий собака Харді повів кінолога до дерева. Хлопчик сидів на гілці й був у стані шоку. Згодом пояснив - просто не хотів іти на додаткові заняття.

А ось у Дніпрі іншу дитину з дерева знімали рятувальники – бешкетник грався, самотужки заліз на гілку і на 8-метровій висоті раптом зрозумів, що це занадто небезпечна забава. Від страху злізти вниз він уже не зміг. Свідки викликали рятувальників, ті за допомогою драбини дісталися гілки і спустили хлопчика на землю неушкодженим.

Відео У Кам'янському службовий собака Харді допоміг розшукати 8-річного хлопчика

Напередодні хлопчик пішов до репетитора, однак на занятті не з’явився. Згодом увесь особовий склад поліції кинувся на його пошуки. Нарешті службовий собака Харді повів кінолога до дерева. Хлопчик сидів на гілці і був у шоковому стані. Пізніше він пояснив, що не хотів іти на додаткові заняття.  

У Кам'янському службовий собака Харді допоміг розшукати 8-річного хлопчика

Залиште свій коментар

Вибір редакції