Школярка вивела формулу успішної коаліції

Дівчинка підрахувала, що кращою коаліцією в Раді буде Партія регіонів, блок Литвина, КПУ і чотири нефракційних депутати для Простої більшості.

11-класниця Макіївського ліцею Анастасія Остапенко перша в Україні проаналізувала роботу депутатів парламенту за допомогою математичних моделей. Саме наука допомогла дівчині розрахувати склад нинішньої коаліції ще до виборів президента.

Дівчинка підрахувала, що кращою коаліцією в Раді буде Партія регіонів, блок Литвина, КПУ і чотири нефракційних депутати для Простої більшості. За її підрахунками саме ця коаліція буде ефективною. Таку формулу Анастасія вивела за півроку до виборів.

Поки нова коаліція дозбирує конституційну більшість, школярка розрахувала її за стандартними математичними формулами. Мовою цифр дівчинка довела, що в Раді найпростіше домовитися з комуністами. Але вона визнає, що її формули не враховують людського чинника кулуарних домовленостей.

Народні депутати інтерес Насті до політики схвалюють, але, усміхаючись, кажуть – висновки школярки не можна пристосувати до великої політики.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН:

Читайте також:

До коаліції приєднаються ще 10 депутатів від БЮТ і НУ-НС

Нунсівці "дозріли" для коаліції з регіоналами

Лавринович назвав причину переходу опозиційних депутатів в коаліцію

Оприлюднено список суддів КС, які узаконили коаліцію

ВідеоШколярка вивела формулу успішної коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: