Шокувальна статистика: в Україні за чотири місяці 126 підлітків наклали на себе руки

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
344
Шокувальна статистика: в Україні за чотири місяці 126 підлітків наклали на себе руки

скриншот з відео

Омбудсмен Людмила Денісова закликала профільні міністерства і поліцію об'єднати свої зусилля, щоб вжити заходів.

Від початку року в Україні зафіксовано 126 випадків самогубств серед підлітків, у той час як за весь минулий рік було 123 випадки.

"Причини та обставини спроб самогубств, які часто закінчуються летально, у кожному випадку різні: сварки з батьками, доведення дітей до самогубства через соцмережі, булінг - знущання і цькування з боку однокласників або інших учасників освітнього процесу, нерозділене кохання, розлучення батьків і т. п.", - написала омбудсмен Людмила Денісова у Facebook у п'ятницю, 28 травня, зазначивши, що така статистика є невтішною.

Зокрема, днями у Львові через сварку з батьком випала з вікна 11-річна дівчинка.

"Мною направлено акт реагування до львівського міського голови з вимогою щодо повного і об'єктивного з'ясування ситуації та вжиття заходів щодо захисту прав дитини, зокрема надання їй медичної та психологічної допомоги", - повідомила Денісова.

Вона закликала профільні міністерства і поліцію об'єднати свої зусилля, щоб вжити заходів, спрямованих на попередження трагічних випадків і раннє виявлення сімей у складних життєвих обставинах.

"Звертаюся до керівників органів опіки та піклування, соціальних служб з вимогою більш відповідально ставитись до виконання своїх повноважень із захисту прав дітей. Адже це може врятувати здоров’я та життя дитини", - резюмувала вона.

Як повідомлялося, у Черкасах вкоротив собі віку 14-річний хлопець. Школяр повісився в себе вдома.

А у Києві 15-річний хлопець стрибнув з мосту.

Антон Геращенко розповів про головну причину дитячих самогубств

Антон Геращенко розповів про головну причину дитячих самогубств