Шокуюча аварія автобусів на Волині: болгарський водій не перевищував швидкості

Дата публікації
Шокуюча аварія автобусів на Волині: болгарський водій не перевищував швидкості

Винуватець аварії несподіванно вилетів на зустрічну смугу

На часі слідчі з'ясовують причину ДТП: водій заснув за кермом чи здійснив невдалий обгін.

Місце аварії пасажирських автобусів на Волині нагадувало картинку з фільму жахів: потрощені машини, розкидані речі. Густо залитий пальним і кров'ю асфальт поспіхом засипали піском, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Аварія сталася вранці 11 липня на автодорозі Луцьк-Ковель. Два повні людей автобуси зіштовхнулися лобом у лоб. Один - рейсовий - їхав із Луцька в Шацьк. Другий, який перетинав Україну транзитом, віз до Болгарії дітей із Білорусі. Саме його водій, за попередньою інформацією, і вискочив на зустрічну смугу.

Загинули вісім людей: обидва кермувальники, білоруський хлопчик та п'ять жінок із Волині.

Момент аварії бачив Олександр Грець, який їхав слідом за екскурсійним автобусом. "Швидкість була 60-65 км. Я бачив, що зустрічні машини йшли. І в останній момент він ні з того ні з сього пішов вліво, на зустрічну", - пригадав очевидець.

На зустрічній смузі автобус із білоруськими дітьми зіштовхнувся з місцевим рейсовим автобусом із 30 пасажирами.

Страшна аварія на Волині: усі подробиці ДТП

Страшна аварія на Волині: усі подробиці ДТП

Обох кермувальників довелося буквально вирізати з кабін. 13-річний білоруський хлопчик і троє пасажирів рейсового автобуса загинули на місці. Іще четверо потерпілих - померли в лікарні.

"Застав шокуючу картину: люди в автобусах були заблоковані, не могли самостійно вийти, їм потрібна була допомога", - розповів заступник керівника ДСНС у Волинській області Анатолій Свірський.

Майже в усіх шпиталізованих – політравми. П'ятьох потерпілих прооперували. Двоє з них балансують між життям та смертю.

"Всього ми госпіталізували 32 людей: 10 із них у важкому стані, 15 – у стані середньої важкості, стан інших задовільний", - повідомила заступник головного лікаря Ковельської центральної лікарні Людмила Івахнюк.

Дітей, які не зазнали фізичних ушкоджень, доправили до санаторію,  де з ними працюють психологи. У багатьох – шоковий стан.

Чому болгарський водій виїхав на зустрічну смугу - заснув чи здійснив невдалий обгін – слідчі з'ясують після того, як вивчать записи відеореєстратора рейсового автобуса. Хоч за скоєне відповідати нікому: обидва водії померли в лікарні, не прийшовши до тями.

Кореспондент ТСН Сніжана Шевчук

Наступна публікація