Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шоптенко і Таран подарували найщасливіший день унікальній юній танцівниці Сенді

Дівчина з інвалідністю протягом кількох годин здійснила головні свої мрії.

Відома танцівниця Олена Шоптенко на дев’ятому місяці вагітності зголосилася виконати мрію юної Сенді, котра з 12 років пересувається на візку. Це мало стати для дівчинки сюрпризом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сенді живе у херсонському інтернаті після того, як її маму позбавили батьківських прав. Дівчинка мріє про велику сцену і душевну розмову з Оленою Шоптенко, а проект "Здійсни мрію" і куратор Лідія Таран вирішили допомогти дівчинці. Для неї підібрали сцену – фестиваль танців "Зіркоке дитинство" в Києві, куди приїхали десятки колективів з усієї України та зібралися сотні глядачів.

ВідеоНастанова кумира і велика сцена: Шоптенко допомогла здійснити мрію дівчинки з інвалідністю

16-річна Сенді кожного дня доводить собі та цілому світу – навіть якщо ти не можеш ходити, це не вирок. Колись вона впала з дерева і отримала важку травму. Тепер вона їздить на візку, але це не заважає їй танцювати та мріяти про велику сцену. Проект "Здійсни мрію" вирішив допомогти їй здійснити бажання та долучив до цього Олену Шоптенко.

Настанова кумира і велика сцена: Шоптенко допомогла здійснити мрію дівчинки з інвалідністю

Зустріч Сенді з Шоптенко була надзвичайно зворушливою – дівчинка навіть не стримала сліз, за котрі вибачалася. "Це спосіб, котрим ти виражаєш себе, спосіб передачі своїх почуттів та емоцій глядачеві. У цьому випадку ми з тобою дуже схожі", - зізналася відома танцівниця в розмові з дівчинкою. Сенді ладна проговорити з Оленою весь день, але сюрпризи не вичерпані – попереду виступ на фестивалі.

Зрозумівши це, дівчина розгубилася та знову заплакала. "Сьогодні виповнюється мрія дуже класної танцюристки, дуже незвичайної. Сьогодні ця людина буде вперше танцювати на великій сцені", - анонсувала цей танець сама Шоптенко. Сенді опанувала страх і танцювала так, ніби ніхто не бачив. Глядачі були в захваті, а організатори фестивалю підготували для дівчини  пам’ятний кубок – за сміливість та силу духу.

За лаштунками на Сенді чекав іще один подарунок – спеціальний танцювальний візок. Досі Сенді кружляла на звичайному. "Я вперше на ньому сиджу. Він легкий", - раділа дівчина. На прощання Олена Шоптенко дала Сенді настанову: жодного кроку назад, танцювальна кар’єра лише починається. "Все, у тебе вже є спеціальний візок, інтернет, і викладача ми тобі знайдемо. Все буде круто", - пообіцяла Шоптенко і обійнялася на прощання з Сенді.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Залиште свій коментар

Вибір редакції