Штаб Ющенка порівняв його з Христом

Один із керівників штабу Ющенка у Львівській області порівняв рейтинг президента з "рейтингом" Христа. І боїться втручання у вибори містичних сил.

Заступник керівника штабу Віктора Ющенка у Львівській області з інформаційно-аналітичних питань Олесь Старовойт провів паралель між популярністю нинішнього глави держави та Ісуса Христа.

"У Страсну п’ятницю рейтинг Ісуса Христа був 0%, за тиждень, в Єрусалимі, він зашкалював", – наголосив Старовойт. Він також зауважив, що оцінювати рейтинг кандидата у президенти Ющенка можна буде в день виборів, 17 січня.

Крім того, Старовойт наголосив, що рейтинг президента зростає, і якщо вдало донести його передвиборчу програму, та не втручатимуться містичні потойбічні сили, то "все буде нормально".

Він додав, що у штабі триває робота над визначенням точок, де електорат розчарувався чи не визначився. Прихильники глави держави збираються працювати там, оскільки, якщо цим людям донести засади передвиборчої програми Ющенка, вони висловлять йому підтримку.

Також Старовойт наголосив на якомога відкритішій роботі на виборчих дільницях для унеможливлення фальсифікацій.

Відповідаючи на запитання журналістів, чому рейтинг Ющенка так знизився, Старовойт зазначив: "Ми програли інформаційну війну, програли інформаційну війну Росії. Наш інформаційний простір перестав бути українським".

Нагадаємо, за результатами останніх опитувань, Ющенко має досить низький рейтинг серед кандидатів у президенти - на рівні 3-5%.

Разом із тим, сам Ющенко неодноразово висловлював упевненість в своїй перемозі на виборах.

Наприклад, на початку жовтня він заявив, що його передвиборчий рейтинг зріс утричі протягом трьох місяців.

Читайте також:

Ющенко заявив, що за три місяці його рейтинг зріс втричі

Ющенко: при мені українці прожили найкращі роки свого життя

Ющенко зарахував себе до п'ятірки найкращих банкірів світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: