Штаби Тимошенко на Луганщині фіксують порушення при голосуванні на дому

Протягом дня голосування представники штабів Юлії Тимошенко на Луганщині заявляли про численні факти організованого підвезення виборців на дільниці та пожежу на виборчій дільниці № 144 в селищі Троїцьк.

На Луганщині зафіксовані масові порушення при голосуванні на дому. Про це повідомляють представники штабів кандидата на пост президента України Юлії Тимошенко в Луганській області.

За словами заступника голови Троїцького штабу Юлії Тимошенко Наталії Лозовій, на двох виборчих дільницях № 163 і № 145 в селищі Троїцькому (округ № 115) Луганської області голосуючих на дому виборців обслуговують відразу дві виїзні бригади з двома урнами для бюлетенів. Вона нагадала, що згідно з законом повинна бути один витяг з реєстру, заповнена однією бригадою, і відповідно - одна урна. "Голова окружної комісії № 115 багаторазові звернення про порушення закону ігнорує, заявляючи, що наявність двох бригад законно", - говорить Лозова.

За інформацією голови Новопсковського штабу Юлії Тимошенко Віктора Абраменко, на 18 виборчих ділянках Новопсковського району Луганщини також працюють відразу 2 виїзні бригади. "Встановлено, що на 18 з 36 виборчих дільниць у порушення закону працюють відразу 2 бригади з двома урнами для бюлетенів, які обходять голосуючих на дому виборців, маючи на руках по кілька копій списку таких виборців. Також з'ясувалося, що на 17 дільницях (№ 4 , 75, 76, 80, 81, 83, 86, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 100 і 101) виявилося більш 10% виявили бажання голосувати на дому від загальної кількості виборців, тоді як у інших регіонах цей показник не перевищує 1,5% ", - повідомив Абраменко.

Спостерігач від Юлії Тимошенко в Алчевську Ярослав Ветлугін повідомляє, про факти спростувань заяв про голосування на дому. "На даний момент на 11 дільниці в Алчевську (107 виборчий округ) зафіксовано три випадки фальсифікації заяв про голосування на дому. Всі троє виборців заявили, що не писали заяв, і під ними стоять не їхні підписи. Є дані і на інших ділянках, які ми зараз документуємо ", - сказав Ветлугін.

Протягом дня голосування представники штабів Юлії Тимошенко на Луганщині заявляли про численні факти організованого підвезення виборців на дільниці та пожежу на виборчій дільниці № 144 в селищі Троїцьк. Луганський обласний штаб Юлії Тимошенко передає всі факти зафіксованих порушень до правоохоронних органів.

Як повідомлялося раніше, в Лисичанську прокуратура порушила кримінальну справу за фактом підробки протоколів засідань окружної виборчої комісії по територіальному виборчому округу № 110.

 

Читайте також:

Керівники районних штабів Тимошенко на Луганщині повідомляють про підготовку масових фальсифікацій

"Регіонали" вже встановили у Києві 126 наметів

ВідеоПорушення на виборах були

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: