Штаби Тимошенко продовжують виявляти на Луганщині підготовку до масової фальсифікації

У Луганській області все частіше звучать звинувачення на адресу активістів Партії ргіонiв в спробі фальсифікувати вибори в регіоні.

Представники штабів кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко продовжують протистояти підготовці масової фальсифікації виборів на Луганщині. За численними фактами порушень виборчого законодавства передаються заяви в органи внутрішніх справ і прокуратуру. Про це повідомили представники районних і міських штабів Юлії Тимошенко, передають «Подробности».

Згідно із заявою офіційного спостерігача від Юлії Тимошенко в територіальному виборчому окрузі №115 Валентини Дорохіної на дільниці №13 (с. Рудьковка) місцевий вчитель відвідував жителів сіла з обіцянкою забезпечити їх проїзд до виборчої дільниці у разі голосування за Віктора Януковича. Вона також повідомила, що на виборчій дільниці №14 (с. Кругле) до списків внесено 50 осіб, які тривалий час не проживають в с. Кругле.

Керівник Біловодського окружного штабу Юлії Тимошенко Олександр Іваненко в Біловодському районі Луганської області повідомив про численні факти протистояння участі представників Юлії Тимошенко в групах з проведення голосування вдома. За його словами, в Меловському районі на дільницях №55, 65, 57 під час перевірки списків виборців було виявлено факти наявності «двійників», які включені в списки на декількох виборчих дільницях. У Новопсковському районі на дільниці №72 при врученні іменних запрошень виборцям представники Януковича збирали заяви про голосування вдома, більшість з яких надали здорові дієздатні громадяни. Імена організаторів збору заяв і задокументовані факти передані в правоохоронні органи.

Керівник Антрацитівського міського штабу Юлії Тимошенко Анатолій Орябинський повідомив, про спроби внести помилкові заяви для голосування вдома на дільницях №23 і 34. Також, зафіксовані численні факти найму приватних автомобілів для підвезення виборців на дільниці, в яких задіяні ПП «Мирян», ПП «Бєліков», таксі «Астра».

Довірена особа Юлії Тимошенко у виборчому округу №108 (Краснодон) Леонід Коженов повідомив, що з виборчих дільниць його округу надходять численні скарги на використання адмінресурсу з боку міської ради, контрольованої Партією Регіонів. Він також повідомив про факти масової підготовки заяв про голосування вдома, тиску на працівників бюджетної сфери і організації підвезення виборців на дільниці (ділльниця №8).

Начальник Брянківського виборчого штабу Юлії Тимошенко Володимир Бондар повідомив про безпрецедентну кількість заяв про голосування вдома, яких на 14.01 в р. Брянка було подано 1186, що в декілька сот разів більше, ніж на попередніх виборах.

Керівник штабу Юлії Тимошенко в Красному Лучі Верігина Ірина повідомила про неточності при підготовці списків виборців, в яких виявлено численних двійників, що померли і не проживають. Також повідомляється про численні заяви щодо голосування вдома, з яких 200 вже визнані фіктивними. За словами І. Верігиної подібна ситуація і в Перевальському районі, де перевірками виявлено масову подачу фіктивних заяв про голосування вдома.

Керівник стахановського штабу Юлії Тимошенко передали в правоохоронні органи імена людей і факти збору заяв про голосування вдома представниками команди Януковича на дільницях №1, 21, 13, 26.

Керівник Алчевськой партійній організації «Батьківщина» Артем Саліхов серед інших порушень повідомив, що в м. Алчевськ на виборчій дільниці №2 територіального виборчого округу №107 членам комісії не надають доступу до списків виборців і тих, хто голосує вдома.

Луганський обласний штаб Юлії Тимошенко передає всі факти зафіксованих порушень в правоохоронні органи.

Раніше Луганський обласний штаб Юлії Тимошенко закликав всіх жителів області інформувати про факти фальсифікацій або їх підготовки на гарячу лінію 0 800 50 00 02.

Як повідомлялося, в рамках телемосту «Твій вибір», який відбувся на телеканалі «ІРТА» за участю представників фракції Блоку Юлії Тимошенко, жителі Луганської області повідомили, що безпосередньо стикаються зі спробами фальсифікації.

Також, повідомлялося про те, що в м. Лисичанськ прокуратура порушила кримінальну справу за фактом підробки протоколів засідань окружної виборчої комісії з територіального виборчого округу №110.

 

Читайте також

Мешканці Луганщини повідомляють про підготовку фальсифікацій штабами Януковича

Керівники районних штабів Тимошенко на Луганщині повідомляють про підготовку масових фальсифікацій

ПР "пресингує" колишніх соратників, які перейшли в табір Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: