Штойбер в Україні

Юлія Тимошенко розповіла, яким чином її партія опинилася у Європейській народній партії, куди входить і Наша Україна.

Штойбер в Україні
(Фото: sueddeutsche.de)
Юлія Тимошенко сьогодні розказала, яким чином її партія опинилася у ще одній політичній структурі: Європейській народній партії, куди вже давно входить і Наша Україна. Про це говорили під час зустрічі з прем'єром Баварії. 

Едмунд Штойбер представляє ту частину європейського істеблішменту, яка наполягає на взаєминах "сусідства, а не членства" з Україною.

Як один із лідерів загально-німецької владної коаліції, Едмунд Штойбер прибув до України, аби на місці ознайомитися з передвиборчою ситуацією. Як прем'єр-міністр Баварії, він хоче заручитися підтримкою провідних політичних сил для розбудови відносин між Києвом та Мюнхеном. Саме так запропоновано розглядати його зустрічі з Юлією Тимошенко, віце-прем'єром Миколою Азаровим та запланований прийом у Президента. Штойбер наголошує на економіці.

Штойбер в Україні
(Фото: sueddeutsche.de)
Крім того, баварці готові ділитися досвідом проведення футбольних чемпіонатів. На думку Штойбера, приєднання партії "Батьківщина" до роботи Європейської народної партії свідчить про підтримку європейських цінностей. На цьому наполягала й Тимошенко. Великим кроком тут, на її переконання, має стати національний референдум щодо змін до Конституції. 

БЮТ уже подав до Центрвиборчкому документи на реєстрацію 8-ми сотень груп, які збиратимуть підписи. Тимошенківці пропонують винести на обговорення форму керування країною - парламентську чи президентську, скасування депутатської недоторканності та пільг і розширення місцевого самоврядування. Днями ЦВК затверджуватиме склад ініціативних груп та питання референдуму. Після цього, за словами Тимошенко, групам вистачить до 20-ти днів, аби зібрати необхідні 3 мільйони підписів.

Питання, пропоновані тимошенківцями, є в передвиборчій агітації кількох політичних сил. Чи підтримають їхні представники в ЦВК проведення такого референдуму? Це може стати перевіркою готовності виконувати передвиборчі обіцянки.

ВідеоНімецький інтерес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: