Штучно стимулюють пологи. Дубілет виявив дивний тренд народжуваності в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від 1990 року ймовірність народитися у вихідний день значно зменшилася. Урядовець пояснив, що це може означати.

В Україні у вихідні дні значно менша кількість пологів, ніж у будні, а кесарів розтин найчастіше призначають на вівторок. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

За словами урядовця, встановлена закономірність дещо лякає.

"Якщо в радянські часи шанси народитися в будь-який день тижня були приблизно однаковими, то зараз відсоток у вихідні різко скоротився. Наприклад, якщо ви народилися після 1990 року, ймовірність народитися у вівторок на 50% вище, ніж у неділю!", - написав він.

Працюючи з даними про народжуваність в Україні, ми виявили дивний тренд. Дивний і дещо лякаючий. На цьому графіку...

Опубліковано Дмитром Дубілетом Четвер, 12 грудня 2019 р.

Дубілет додав, що експерти знайшли пояснення: молоді батьки та лікарі часто штучно стимулюють пологи так, щоб вони не відбулися у вихідні, а піки у вівторок пояснюються тим, що на цей день частіше призначають кесарів розтин.

"Чому ця статистика лякає? Як мені пояснили фахівці, будь-яке штучне стимулювання більш ранніх пологів — це не дуже добре для здоров'я. Судячи з усього, медичні рішення в наших пологових будинках приймають не завжди в кращих інтересах дитини, а з якихось інших міркувань", - підсумував він.

Як повідомлялося раніше, від 1 грудня в Україні розпочався пробний перепис населення. Останній всеукраїнський перепис населення відбувся 2001 року. Тоді нарахували 48 млн 457 тис. українців. Нині ж, за оцінками Держкомстату, - близько 42 млн осіб. 

Відео Скільки коштуватиме перепис населення України - Економічні новини

Мінфін запланував витратити на перепис населення майже три з половиною мільярди гривень. Ще сім мільярдів з держбюджету піде на з'ясування, в яких умовах живуть українські сім'ї. Детальніше про це, а також якою буде чергова індексація бюджетників та чому дорожчатимуть банани - дивіться після актуального курсу валют.

Скільки коштуватиме перепис населення України - Економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції