Штурм Ради припинили: активісти очікують наступного засідання парламенту

Штурм Ради припинили: активісти очікують наступного засідання парламенту

скріншот з відео / PavlovskyNews, Telegram

Засідання парламентарів завершилось, мітингувальники починають розходитись.

У Києві протестувальники проти карантину вихідного дня припинили штурмувати будівлю Верховної Ради. Адже засідання парламентарів вже завершилось.

Як повідомив кореспондент ТСН Ігор Бондаренко, до активістів вийшла депутатка Ірина Геращенко і заявила, що зареєстровано законопроект про відставку голови комітету фінансів Данила Гетманцева і ухвалються законопроекти що стосуються приватних підприємців.

Але такі рішення не надто задовільнили активістів. Тож протестувальники наразі вирішують, чи залишатись біля Верховної Ради, чи взагалі впродовж тижня залишатись там на нічні чергування до наступного засідання.

Мітингувальники спробували прорватися до будівлі Верховної Ради

Мітингувальники спробували прорватися до будівлі Верховної Ради

Як повідомив кореспондент ТСН Сергій Моргун, протестувальники все ж вирішили не ночувати під стінами ВР, тож частина активістів вже колонами вирушила до метро, а частина ще залишилась на місці.

Нагадаємо, сьогодні мітингувальники намагались штурмувати будівлю Веховної Ради. Спроба була невдалою, але почалась вона через те, що підприємці не дочекалися позитивних рішень від парламентарів. Правоохоронці відтісняли їх від огорожі, тож між ними зав'язалась штовханина. 

У поліції повідомили, що затриманих немає, а інформація про потерпілих уточнюється.

Як повідомлялось раніше, протестувальники обурені рішеннями, що ухвалюють органи центральної влади України. Вони вимагають залишити спрощену систему оподаткування для ФОПів та право працювати без касових апаратів. Також вони виступають проти карантину вихідного дня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація