Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спецназ штурмує Луганськ і Донецьк без артилерії, наступ силовиків триває. Мапа АТО

РНБО опублікувала мапу ходу АТО за 16 серпня.

Мапа АТО 1608
РНБО
Мапа АТО за 16 серпня
Підрозділи сил АТО продовжують проведення масштабного наступу на позиції бойовиків по всій зоні антитерористичної операції, а також почали штурм Луганська та Донецька.

На мапі зафіксовані численні бойові зіткнення, які відбулись в десятці населених пунктів. Так, за минулу добу армія України близько трьох десятків разів вступала в вогневої контакт з бойовиками у Донецьку, Луганську, Горлівці, Первомайському, Красному Лучі та інших населених пунктах.

У самому Луганську і Донецьку українські спецпідрозділи проводять наземну операцію без застосування артилерії, бої йдуть вже на вулицях.

"Там працюють спецпідрозділи українських військ, проводиться наземна операція, і при цьому артилерія і повітряні удари українськими військовими не застосовуються", - заявив, як передає УНІАН, представник ІАЦ РНБО Андрій Лисенко.

Рядові бойовики намагаються вирватися з оточень і, в надії пройти крізь блокпости силовиків, переодягаються у цивільний одяг. А для запобігання дезертирства в своїх рядах, лідери бандформувань починають поширювати неправдиву інформацію про свої "успіхи" на інших ділянках конфлікту. Так, як передає РНБО, російські і терористичні інформаційні джерела поширили чергове провокаційне повідомлення по "розгром" кількох частин Збройних Сил України неподалік кургану Саур-Могила.

"Офіційно заявляємо, що інформація має абсолютно спотворений характер та не відповідає дійсності. Українські військові продовжують утримувати висоту під контролем та успішно відбивають контратаки бойовиків" - заявив Андрій Лисенко.

Нагадаємо, що на Луганщині терористи з "Градів" розстріляли власний батальйон.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції