Штурмовиків ГПУ буде покарано

Віктор Шемчук переконаний, що слідству вдасться покарати всіх винних у захопленні будівлі Генпрокуратури.

Усіх винних у захопленні будинку Генеральної прокуратури України, яких встановить слідство - притягнуть до кримінальної відповідальності. Про це в інтерв’ю 5 каналові повідомив перший заступник генерального прокурора Віктор Шемчук.

"Щодо Цушка було відрито окрему справу за фактом перевищення ним службових повноважень при діях, які відбувалися в приміщенні Генпрокуратури," - зазначив він.

Шемчук переконує, що може гарантувати розслідування цієї справи. "Ці питання є принциповими, тому що я, як прокурор, Медведько, як генеральний прокурор, та інші працівники прокуратури вважають це принциповим - покарати усіх винних, котрі ногами вибивали двері в Генпрокуратурі і тих, хто давав їм такі вказівки", - зазначив перший заступник генпрокурора.

Як повідомлялося, 24 травня Президент України скасував свій квітневий указ про відновлення Святослава Піскуна на посаді генерального прокурора. Підставою для такого рішення Президента послужило суміщення ним мандату народного депутата з роботою у виконавчій владі.

Пізніше в Генпрокуратурі сталося кілька інцидентів із залученням сил міліції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: