Шуфрич: "група RosUkrEnergo" готує Тігіпка в наступники Януковича

Звільнений глава МНС Нестор Шуфрич розповів про "політичні розклади" всередині Партії регіонів. Найвпливовішою він вважає групу Льовочкіна - Фірташа.

"Група RosUkrEnergo" - глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна та бізнесмена Дмитра Фірташа - розглядає Сергія Тігіпка як наступника президента Віктора Януковича, вважає звільнений міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич.

На думку Шуфрича, "група Льовочкіна" наразі домінує в Партії регіонів. "Ми сьогодні повинні констатувати, що ця група є найвпливовішою серед всіх груп в Партії регіонів. Впливовішою, ніж Азаров, Клюєв та інші", - розповів політик.

Він зазначив, що в тилу Партії регіонів вже з'явилася "дуже серйозна фігура" – Сергій Тігіпко, якого деякі "регіонали" вже розглядають як наступника Віктора Януковича.

"Одна група, про яку ми говорили, і яка має великий вплив на Януковича, вже сьогодні розглядає Тігіпка як наступника Януковича. І сьогодні ті, хто прийшов до Януковича в 2006 році, коли він став прем'єром, фактично з-під Ющенка, вже сьогодні розглядають варіанти, як їм зберегти свої інтереси у випадку погіршення ситуації з Януковичем. І вже сьогодні вона починає з Тігіпком переговори про фінансування", - розповів Шуфрич.

"У мене болить серце через це, скажу відверто. Сила Януковича - це його рейтинг. Якщо його рейтинг похитнеться, то ці маленькі пацючки одразу перебіжать до того, до кого перейде цей рейтинг", - додав він.

Водночас прямо відповісти на питання, чи починає "група RosUkrEnergo" фінансувати Тігіпка, Шуфрич відмовився. "Я сказав, як сказав", - наголосив він.

"Ви знаєте, я б дуже не хотів, щоб Льовочкін виявився для Януковичем тим, ким для Ющенка виявилися Балога і Порошенко. Які вбили рейтинг Ющенка і закінчили всю його команду", - констатував Шуфрич.

Нагадаємо, 10 липня Верховна рада звільнила Нестора Шуфрича з посади глави МНС. На його думку, причиною для відставки стало політичне підґрунтя. Зокрема, за словами Шуфрича, Партія регіонів досягла домовленості з партією Віктора Балоги "Єдиний центр" про входження до парламентської більшості, за що "балогівцям" буде надано кілька посад, в тому числі і крісло керівника МНС.

Офіційно причиною звільнення Шуфрича став його перехід на іншу роботу – 9 липня стало відомо, що президент Віктор Янукович призначив Шуфрича заступником секретаря РНБО.

Читайте також:

Кабмін призначив наступника Шуфрича

Шуфрич: Льовочкін для мене – "придорожная пыль"

У Балоги спростували входження до коаліції в обмін на посаду голови МНС

Рада звільнила Шуфрича з посади міністра надзвичайних ситуацій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: