Битва Шуфрича і Рудьковського: версії розійшлись (відео, оновлено)

Рудьковський каже, що причиною конфлікту стала Тимошенко. Шуфрич стверджує, що Рудьковському дісталося через Ющенка.

Версія Рудьковського

Екс-міністр транспорту і зв'язку Микола Рудьковський пояснює, що його конфлікт з нардепом від ПР Нестором Шуфричем виник через різні позиції стосовно того, чи повинна залишатись Юлія Тимошенко на посаді прем’єр-міністра у разі утворення широкої коаліції.

Про це він заявив сьогодні у Києві в інтерв’ю журналістам, коментуючи інцидент.

"Я можу сказати одне, що вчора дійсно у нас була дискусія з моїм візаві на політичну тему. Дійсно ми маємо різні позиції і політичний вектор (…) Я завжди стояв на тій же позиції, він же займає іншу позицію щодо того, що в широкій коаліції повинна бути прем’єр-міністром Юлія Володимирівна Тимошенко. Я маю іншу позицію", - сказав Рудьковський.

Водночас він висловив переконання, що "у будь-якій дискусії сила не може бути аргументом".

"Якби ми знаходилися в однаковому статусі… Якби це було на рингу, я би відучив таку людину один раз і назавжди піднімати руки. Я переконаний, що потрібно зняти депутатську недоторканність для того, щоб хуліганство завжди мало свою відповідну реакцію з боку правоохоронних органів", - зауважив Рудьковський.

Відповідаючи на питання, чи піде він на мирову, якщо справа дійде до суду, він сказав: "Я подав відповідну заяву щодо його дій. Хай дають оцінку ті, у компетенції кого це знаходиться".

Водночас на питання, хто куди бив, після тривалої паузи Рудьковський відповів: "Я себе нормально почуваю". На його обличчі не помітні будь-які сліди побоїв.

Версія Шуфрича

В свою чергу Шуфрич заявляє, що здивований реакцією екс-міністра транспорту і зв`язку Миколи Рудьковського на їхню вчорашню розмову.

Про це він сказав, коментуючи журналістам інформацію про те, що Рудьковський вчора, 19 листопада звернувся із заявою в Печерське районне управління ГУ МВС у Києві з приводу побоїв, нанесених йому Шуфричем.

“Я здивований діями Рудьковського. Дійсно, у нас вчора відбулася розмова, в якій ми обговорили певні розбіжності, пов`язані з оцінкою політичної ситуації", - сказав Шуфрич.

Він пояснив, що розмова була емоційною, і пов`язана з останніми заявами Рудьковського, який, за словами Шуфрича, різко змінив свою позицію з приводу основних політичних процесів.

"Ми говорили з приводу такої позиції Миколи, що прогинається відносно Ющенка і його оточення, що нас усіх дещо здивувало", - сказав Шуфрич.

Він зазначив, що розмова була емоційною з обох сторін, але підстав у Рудьковського для такої реакції не було.

У той же час Шуфрич ухилився від прямої відповіді на запитання, чи завдав він тілесних ушкоджень Рудьковському.

"Я не уявляю ситуації, щоб між товаришами виникали подібні звинувачення. Микола Миколайович собі це дозволив. Хай це буде на його совісті", - сказав Шуфрич. Разом із тим він підкреслив, що готовий у разі потреби дати пояснення всім, хто цим цікавитиметься, зокрема правоохоронним органам.

"Я ніколи не ховався за депутатським мандатом", - сказав Шуфрич.

“Подібні дії з боку Миколи Миколайовича викликають у мене розчарування у ньому самому, а в принципі мені просто його шкода", - сказав Шуфрич.

Як стверджує видання "Обком" з посиланням на свої джерела в парламенті, інцидент між Шуфричем та Рудьковським стався через те, що останній начебто став фінансувати партію "Єдиний центр".

ВідеоБитва Шуфрича і Рудьковського

ВідеоЯк Шуфрич з Рудьковським побилися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: