Шуфрич обізвав Луценка блазнем з гей-клубу

Шуфрич категорично заперечив звинувачення у нанесенні своїй дружині тілесних ушкоджень.

Народний депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич спростував інформацію, оприлюднену "Народною самообороною" щодо кримінальної справи, порушеної у травні 1998 року відносно Шуфрича "за нанесення тілесних ушкоджень своїй дружині".

"По суті опублікованих матеріалів можу сказати наступне: неправда, що я прикрився депутатською недоторканністю, тому що у мить, коли була написана заява, я ще не був народним депутатом України. Всі обставини цього інциденту були розслідувані. Вказані факти місця не мали. Я не вважаю себе ні в чому винним. Дане питання стосується мого особистого життя, моєї колишньої дружини і нашого сина. Окремі обставини ситуації, що склалася 11 років і 7 місяців тому, через деякі юридичні особливості і на користь інших осіб, я зможу розкрити, але не раніше ніж через 3 роки і 5 місяців - звичайно, якщо ця тема ще когось хвилюватиме, і якщо я продовжуватиму свою публічну діяльність", - процитувала слова Шуфрича його прес-секретар Людмила Щербань.

"І точно обставини мого сімейного життя обговорювати не таким "мужоподібним" блазням як Луценко, який міняє свої принципи, погляди і господарів так само, як гей-клуби", - підсумував Шуфрич.

Нагадаємо, інцидент між політиками стався 11 грудня під час ток-шоу "Шустер Live". Регіонал запитав у міністра, коли той дасть дозвіл на одержання матеріалів розслідування прокуратури Німеччини інциденту в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

У відповідь глава МВС запитав: "Коли ви оприлюдните, як саме ви жорстоко побили свою дружину, зламавши їй щелепу, і прикрилися депутатською недоторканністю? Як мужик". "Я після передачі відповім вам на це питання. Як мужик", - сказав Шуфрич.

Після Шуфрич вдарив Луценка в обличчя. За повідомленням прес-секретаря МВС Інни Кисіль, Шуфрич почав провокувати Луценка, однак останній заявив, що "бруднити руки не збирається", поки регіонал не зніме з себе депутатську недоторканність.

У свою чергу, Шуфрич вважає результативним свою розмову з міністром внутрішніх справ, зазначивши, що Луценко втік від нього, а він говорив по-чоловічому.

Після інциденту громадський рух "Народна самооборона", який очолює Юрій Луценко, оприлюднив матеріали кримінальної справи, порушеної у травні 1998 року відносно Шуфрича за нанесення тілесних ушкоджень дружині.

Читайте також:

Москаль виявив у Шуфрича спермотоксикоз

Луценко оприлюднив кримінальну справу проти Шуфрича і обізвав його "чмом"

Луценко не подаватиме до суду на Шуфрича через бійку

Шуфрич: через охорону Луценку вдалося втекти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: