Шуфрич погрожує оприлюднити медичну картку Ющенка

ТСК у справі про отруєння Ющенка стверджує, що під час розслідування прокуратура допустила чимало порушень.

Член тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної ради з розслідування обставин отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка Нестор Шуфрич заявив, що може оприлюднити медичну картку Ющенка.

"Сьогодні ми ще утримаємося від того, щоб прочитати вам медичну карту Віктора Ющенка, але ми близькі до того, щоб переступити навіть морально-етичні норми", - заявив Шуфрич.

Крім того, члени ТСК вважають, що порушення в розслідуванні справи про отруєння Ющенка почалися після того, як у 2007 році була розформована попередня слідча група (справа знаходилася у веденні старшого слідчого з розслідування особливо важливих справ Любомира Войтовича) і була створена нова, під керівництвом Галини Климович.

Саме тоді заступник генпрокурора Ренат Кузьмін був усунений від нагляду за ходом розслідування трьох найбільш резонансних справ, у тому числі і справи про отруєння Ющенка. Після чого ними почав займатися інший заступник генпрокурора - Микола Голомша.

"Як тільки слідча група підібралася до медичної теми - встановила косметологічну клініку, в яку звертався Ющенко, лікарів, які проводили специфічне медичне обстеження, - слідча група тут же була замінена, в Кузьміна забрали справу і передали іншому заступнику генпрокурора", - розповів голова комісії Володимир Сівкович.

Сівкович оприлюднив основну вимогу комісії. "Ми просимо генпрокурора порушити кримінальну справу у відношенні Климович і узяти її під варту, оскільки вона представляє загрозу національній безпеці, - заявив він. - Ми наполягаємо на тому, щоб цей прокурор сиділа у в'язниці".

Нагадаємо, ТСК з розслідування обставин отруєння Ющенка була створена 31 березня за ініціативою народних депутатів від Партії регіонів Нестора Шуфрича і Олени Лукаш.

Читайте також:

Березовського допитали у справі отруєння Ющенка

В Росії допитали свідка у справі про отруєння Ющенка

ГПУ викликає Путіна на допит щодо отруєння Ющенка

Медведчук стверджує, що СБУ "вішає" на нього отруєння Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: