Шуфрич похвалив президента

Голова МНС Нестор Шуфрич вважає, що після приїзду Віктора Ющенка на місце аварії у Львівській області, ситуація там стала стабільнішою.

Віктор Ющенко на Львівщині
УНІАН
Нестор Шуфрич позитивно оцінив візит президента на Львівщину.

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич вважає, що після приїзду президента України Віктора Ющенка до Львівської області, ситуація на місці аварії поїзда з фосфором стабілізувалася. 

За повідомленням прес-служби МНС, про це Шуфрич заявив сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів.

Міністр, в то й же час, негативно оцінив діяльність опозиції в питаннях інформування населення з приводу аварії поблизу села Ожидів під Львовом. Він натякнув, що опозиційні політики спеціально розкручували паніку й залякували людей, наголошується в повідомленні прес-служби МНС. 

Нестор Шуфрич
УНІАН
А от опозиція, на думку голови МНС, лише поширювала паніку.

Щодо Ющенка, Шуфрич зазначив: "Треба віддати належне, що після приїзду президента України Віктора Ющенка і секретаря РНБО Івана Плюща, а також після дачі ними оцінки ситуації, і після того, як вони високо оцінили роль рятувальників і дії уряду, ситуація стабілізувалася, у тому числі, й у інформаційному плані".

Віктор Ющенко. нагадаємо, відвідав Львівську область, де оглянув місце аварії поїзда з фосфором поблизу села Ожидів Буського району, 20 липня. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: