Шуфрич пояснив, чому призначив сина Герман заступником міністра

Шуфрич не вагався у виборі, хоча син Герман до призначення заступником міністра працював шофером у матері.

Екс-міністр надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич розповів, що призначив сина Ганни Герман Миколу Коровіцина заступником глави МНС, бо це "дуже талановитий хлопець".

Шуфрич не вагався у виборі, хоча Коровіцин до призначення заступником міністра працював шофером у матері.

"Я, щоб ви знали, працюючи шофером, заробив перші свої 100 доларів. Я переганяв машини. Так від шофера до депутата і міністра виявилося не так вже і далеко. Отже не потрібно перебільшувати. Микола дуже талановитий хлопець, знає багато мов. Він виявився дуже ефективним помічником", - заявив Шуфрич.

"Рішення про те, що він працюватиме зі мною, я прийняв ще рік з гаком тому, коли була перспектива створення широкої коаліції з блоком Тимошенко, і коли мені пропонувався пост міністра з питань надзвичайних ситуацій. Ось тоді я і запросив Миколу працювати зі мною в одній команді у рамках МНС", - пояснив він.

Нагадаємо, за рівнем кумівства у владі нинішній президент Віктор Янукович перевершив свого попередника Віктора Ющенка, якому його ж соратники докоряли в кумівстві в кадровій політиці. Близько сотні керівників різних рівнів, починаючи від президента і членів уряду, пов'язана між собою родинними зв'язками.

Водночас, у Партії регіонів вважають, що не у всіх випадках, коли до органів влади потрапляють родичі, варто вбачати кумівство, просто бувають талановиті родини.

Читайте також:

Янукович призначив начальником розвідки чоловіка Олени Лукаш

Азаров влаштував сина Симоненка на престижну посаду

Янукович влаштував на високу посаду дочку давнього соратника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: