Шуфрич поїхав до Криму

Міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич у ході свого робочого візиту до Криму, дійшов висновку, що розмив Тузли повністю зупинено.

Нестор Шуфрич (Фото: bayki.com)
Нестор Шуфрич (Фото: bayki.com)
Тенденцію розмиву острова Коса Тузла повністю зупинено. Про це журналістам у Керчі за підсумками поїздки на острів повідомив міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич.

За словами Н.Шуфрича, з моменту, коли було порушено питання про острів Коса Тузла (2004 рік – прим.ред.) було втрачено 15 га території. Причому 8 га – в 2005 – першій половині 2006 року.

«Проте, сьогодні ми можемо констатувати, що ця дуже небезпечна тенденція повністю зупинена,» - заявив міністр. За його словами, впродовж останнього кварталу 2006 року – першого півріччя 2007 року зменшення території острова не спостерігається.

«Це пов`язано напряму з проведенням цілого ряду інженерних робіт. У першу чергу, з будівництвом так званого «наконечника» в південно-східній частині острова,» - вважає міністр.

Н.Шуфрич висловив надію, що після проведення укріпних робіт з боку Чорного моря загроза розмиву острова Тузла взагалі буде ліквідована. За його словами, на сьогоднішній день, з жовтня 2006 року освоєно 16 млн. грн., виділених Кабінетом міністрів України. За рахунок цих коштів побудовано «наконечник» на південно-східній частині острова, що дало можливість уникнути подальшої втрати території. Крім того, близько 8 млн. грн. будуть освоєні з цільової субвенції, запланованої на 2007 рік.

Як повідомив Н.Шуфрич, за рахунок цих коштів буде продовжене з`єднання припортової частини острова з «наконечником», буде побудована повноцінна бетонна дорога, яка сама по собі стане своєрідною інженерною спорудою, що сприятиме укріпленню острова.

Також буде завершене будівництво цілого ряду інфраструктурних об`єктів, зокрема вертолітних майданчиків, які сприятимуть поліпшенню можливостей зв`язку острова з материковою зоною. За рахунок коштів, виділених з держбюджету, буде проведено берегоукріплення близько 500 м, що примикає до «наконечника».

Нагадаємо, сьогодні міністр України з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич прибув до Криму з робочим візитом.

Як повідомили у прес-службі кримського Главку МНС, вранці Н.Шуфрич прилетів до Керчу, де його зустрічали голова Верховної Ради Криму Анатолій Гриценко, мер Керчу Олег Осадчий, начальник ГУ МНС України в АРК полковник внутрішньої служби Олександр Мазілін та інші.

Спочатку керівник МНС відвідав Спеціальний морський загін МНС України, що дислокується в Керчу.

"Н.Шуфрич цікавився умовами роботи, життя і побуту рятувальників, а також питанням оплати їх непростої та небезпечної праці," - повідомили в МНС.

Співробітники загону завірили міністра, що грошове утримання їм виплачується без затримок.

Після цього Н.Шуфрич відвідав Аршинцевську косу та острова Тузла, де ведуться роботи з укріплення берегової смуги. Там він і зробив свої позитивні висновки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: