Шуфрич про "такий звичний для парламенту спосіб"

"Регіонали" блокують трибуну з метою недопущення порушень Регламенту ВР. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич.

За словами Нестора Шуфрича, опозиція намагається не допустити порушень Регламенту ВР "в такий звичний для парламенту спосіб".

Шуфрич зазначив, що у коаліції немає підстав протестувати проти висунення кандидатури Адама Мартинюка на посаду першого заступника голови ВР.

Він сказав, що "це узгоджена кандидатура".

Нестор Шуфрич
УНІАН
Нестор Шуфрич знає, як не допустити порушення регламенту
Представник фракції Блоку Литвина Михайло Сирота уже заявив, що кандидатура Мартинюка не узгоджувалася з Блоком Литвина.

За словами Шуфрича, йому незрозумілі заперечення фракції “Наша Україна – Народна самооборона” проти кандидатури Адама Мартинюка, оскільки фракція "Наша Україна" працювала з Мартинюком, який обіймав посаду першого заступника голови ВР не одне скликання.

"Ми не дозволимо втручатися в наше право висувати узгоджену кандидатуру і відстоїмо права наших партнерів по опозиції, а саме Адама Мартинюка," - наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні до початку пленарного засідання парламенту депутати фракції Партії регіонів заблокували президію і трибуну Верховної Ради.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: