Шуфрич розповів про врятування 1000 людей на Буковині

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич повідомив, що під час стихійного лиха на Буковині у ніч проти 29 червня було врятовано близько 1000 людей.

Близько 1000 людей були врятовані у ніч проти 29 червня під час стихійного лиха на Буковині. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич.

"Це означає, що цих людей зняли з дахів будинків, їх витягнули з вікон та будинків", - зазначив міністр.

За його словами, техніку, яка була підготовлена - а це плаваючі БТР - не можна було використовувати.

"Потік води настільки був сильним, що їх просто виштовхувало з води. І лише старий радянський двадцятитонний Кіровець виявився тим транспортним засобом, який дозволив знімати людей з дахів", - додав Шуфрич.

Також губернатор Чернівецької області Михайло Папієв повідомив, що ситуація у Чернівецькій області, пов'язана зі стихійним лихом, достатньо складна, але вона контрольована.

"В області задіяні дуже великі сили, з трьох сусідніх областей задіяні працівників МНС, зараз працює близько 2 тисяч людей, 400 одиниць техніки і 7 одиниць літаків та гелікоптерів", - сказав Папієв.

За його словами, попри це підтопленими виявилися близько 3 800 будинків, стихія об'єднала громади області, які допомагають, зокрема, в першу чергу людям похилого віку.

"Влада дієздатна, вона сьогодні забезпечує людей питною водою, є технічні засоби, і наразі з 3871 будинку у 3700 вона вже відкачана", - наголосив губернатор.

Нагадаємо, як повідомив міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, повінь на Одещині посилюється. Водозахисна гребля на ділянці від Рені до Ізмаїла протекла за останню добу в 10 місцях - вода з Дунаю вже переливається через асфальтове полотно автодороги Одеса-Рені. У разі прориву греблі – який фахівці прогнозують з дня на день - першими доведеться евакуювати мешканців сіл Орловка і Новосельське Ренійського району.

Читайте також:

На Одещині вода з Дунаю вже затопила трасу Рені-Ізмаїл

Рівень води в Дунаї перевищив історичний максимум: греблю може прорвати

У зоні стихійного лиха на Буковині опинилися чверть мільйона людей

Повінь залила Румунію: щонайменше 20 жертв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: