Шуфрич у Львові відмовився спілкуватися російською

Перебуваючи у Львові, міністр МНС Нестор Шуфрич категорично попросив спілкуватися з ним тільки українською мовою.

18 червня під час представлення у Львові програмно-апаратного комплексу Системи-112 "Оберіг" міністр МНС Нестор Шуфрич попросив голову ради директорів фірми-розробника системи "Українські спеціальні системи зв'язку" Павла Цепкова спілкуватися з ним українською мовою.

Павло Цепков розпочав представлення програми російською мовою, після чого за декілька хвилин Нестор Шуфрич його перебив: "Я з вами привітався українською мовою. Мене вчили спілкуватися із людиною тією мовою, якою вона спілкується зі мною", – сказав Шуфрич, після чого Павло Цепков вибачився й продовжив представлення українською.

Проте після кількох хвилин розмови ламаною українською знову перейшов на російську. Вдруге Нестор Шуфрич зупинив його вже поглядом, після чого Павло Цепков знову вибачився й перейшов на українську мову.

Проте довго говорити українською йому не вдавалося й він знову перейшов на російську, на якій і закінчив представлення Системи-112 "Оберіг".

Після закінчення представлення Нестор Шуфрич подякував Павлу Цепкову за зроблену роботу і попросив не хвилюватися й говорити українською мовою.

Читайте також:

Опозиція запропонувала надати Шуфричу титул "поет-гімняр"

Шуфрич перепише гімн України

Шуфрич попросив киян не залишати в парках недопиту горілку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: