Шуфрич відмовився від міністерської зарплати

Глава МНС зізнався, що зарплата йому не потрібна - його родина заробляє на життя підприємництвом.

Міністр надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич стверджує, що відмовився від своєї зарплати міністра.

"Я від своєї зарплати давно відмовився. Я ніколи не приховував, що наша родина займається підприємництвом, і вся моя зарплата в міністерстві йде на добродійність", - відзначив він в інтерв’ю виданню "Коммерсант-Украина".

Глава МНС також повідомив, що співробітникам Міністерства з надзвичайних ситуацій за останні три роки зарплату не підвищували. "Сьогоднішні ставки залишилися на рівні 2007 року. Виходить, що з урахуванням курсу наші люди одержують майже на 40% менше, ніж три роки тому, а якщо врахувати реальну інфляцію, то в два рази менше", - пояснив Шуфрич.

Водночас він повідомив, що в 2010 році фінансування міністерства буде піднято на 10-12%. "Упевнений, що цього року ми зможемо збільшити заробітну плату старшим офіцерам у середньому на 14%, а молодшому командному складові - до 40%", - пообіцяв міністр.

Нагадаємо, згідно з оприлюдненою главою МНС декларацією про доходи, Шуфрич у 2009 році отримав 248 тисяч 303 гривні сукупного доходу.

Згідно з документом, у розпорядженні Шуфрича - приватна земельна ділянка загальною площею 1297 м. кв., житловий будинок загальною площею 121,85 м. кв. і квартира площею 262,80 м. кв.

Розмір внесків у статутні (пайові) фонди підприємств, установ, організацій складає 344 тис грн.

Читайте також:

Москаль: Шуфрич взяв на роботу ексгібіціоніста

Шуфрич задекларував боргів на 660 тисяч грн

Шуфрич проводить час зі скандальною блондинкою з FEMEN

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: