Шуфрич: Янукович сказав, що потрібно звільнити кілька крісел

Шуфрич, стверджує, що його звільнення - політична необхідність для діяльності коаліції, про що його попередив сам Янукович.

Нестор Шуфрич називає своє звільнення з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій політичною необхідністю для діяльності коаліції.

Про це він сказав на брифінгу в суботу.

"Я вважаю за необхідне зазначити, що напередодні я розмовляв із президентом України, головою уряду, і мені була доведена необхідність звільнення з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій з політичної мотивації", - сказав Шуфрич.

Він пояснив, що таке рішення президента пов'язане з розширенням коаліції, для чого й необхідно було "звільнити кілька крісел" в уряді.

"Я як політик сприйняв цю реальність спокійно. Я це розумію, і, безумовно, виконую рішення президента", - підкреслив він.

Нагадаємо, Верховна рада звільнила Нестора Шуфрича з посади міністра надзвичайних ситуацій.

За звільнення проголосувало 256 народних депутатів.

Проект постанови про звільнення Нестора Шуфрича з посади голови МЧС зареєстрував прем'єр-міністр Микола Азаров. У ньому зазначалося, що причиною звільнення Шуфрича є перехід на іншу роботу.

9 липня стало відомо, що президент Віктор Янукович призначив Нестора Шуфрича заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Посада заступника секретаря РНБО вважається почесним засланням для колишніх чиновників, яких звільняють з посади проти їхньої волі.

За даними джерел, міністерську позицію, що незабаром буде вакантною, швидше за все, посяде колишній керівник Секретаріату Віктора Ющенка Віктор Балога.

Читайте також:

Майбутні зміни в уряді очами аналітиків: Министерская рулетка

Рада звільнила Шуфрича з посади міністра надзвичайних ситуацій

Янукович знайшов Шуфричу нову роботу в РНБО

Міністрами уряду Азарова стануть Порошенко та Балога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: