Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шуляк не дав відповіді, чому дзвонив Януковичу у день розстрілу учасників Євромайдану

Про що йому писав екс-президент, Шуляк нібито  не пам'ятає.   

Колишній командувач Внутрішніх військ МВС України Святослав Шуляк під час допиту у справі Євромайдану не зміг відповісти, навіщо дзвонив Віктору Януковичу 20 лютого 2014 року – у день, коли розстрілювали активістів.

На допиті Святошинським судом Києва  представник ГПУ зазначив, що 20 лютого о 10-й ранку був зафіксований дзвінок з телефону Шуляка Януковичу, тому прокурора зацікавило, про що була розмова.

"Мені важко відповісти на це запитання. Можливо, цей дзвінок стосувався підрозділу Держохорони по якихось питаннях. Оскільки я раніше служив у цьому підрозділі, то під час подій виникали окремі службові питання. Я міг телефонувати щодо цього питання підрозділу Держохорони", - наводить "5 канал" цитату Шуляка.

Також прокурори повідомили, що того ж дня екс-командувач ВВ отримав від Януковича СМС. Її змісту Шуляк нібито згадати не зміг: "Не можу згадати. Прошу мене пробачити".  

Нагадаємо, Шуляк проходить свідком у судовій справі щодо п'ятьох беркутівців, яких звинувачують у розстрілі активістів на Майдані Незалежності в лютому 2014 року. Він мав давати покази разом із Віктором Януковичем 25 листопада. Проте допит президента-втікача затягнувся, відповідно, й відеозв'язок із Шуляком також перенесли.

Під час допиту 1-го грудня прокурори заявили, що екс-командувач внутрішніх військ Шуляк у день розстрілів на Майдані 20 лютого 2014 року 31 раз говорив телефоном з начальником відділу координації спецпризначення Управління бойової та спецпідготовки ГУ ВВ МВС України, полковником Сергієм Асавелюком. 

Екс-командувач також зазначив, що того дня він мав сотні дзвінків, які не пам'ятає.

"Минуло багато часу, я не пам'ятаю предмет розмови. Але визнаю, що дзвінки були", — сказав Шуляк.

Відео У справі п'яти беркутівців допитають екс-командувача внутрішній військ Шуляка

Залиште свій коментар

Вибір редакції