Шустер відмовився від свого інвестора і залишився без студії

Савіку Шустеру була запропонована нова модель співпраці, згідно з якою його проекти отримали б незалежність в рамках компанії. Шустер спростовує цю інформацію.

Відомий журналіст і телеведучий Савік Шустер відмовився від співпраці зі своїм інвестором - компанією "Істіл", підконтрольною Мохаммаду Захуру.

13 липня стало відомо, що продакшн-компанія "Савік Шустер Студіос" змінила назву на "Істіл Студіос". У свою чергу, Савіку Шустеру була запропонована нова модель співпраці, згідно з якою його проекти отримали б незалежність в рамках компанії. Однак, як говориться в тексті заяви, Шустер відмовився від співпраці, повідомивши про це офіційним листом на ім'я директора компанії. Сам Шустер зазначив, що "заява компанії - брехня і ніяких пропозицій про співробітництво від "Істіл Студіос" йому не надходило".

Разом з тим Савік Шустер заявив, що його рішення вийти з продакшн-студії пов'язане з юридичними махінаціями оточення голови "Істіл Студіос" Мохаммада Захура.

"Оточення Захура - дуже дивне, воно багато чого робило за спиною", - зазначив Шустер. За його словами, вперше він зрозумів, що відбувається щось екстраординарне, ще півтора місяця тому. Тоді ж і почав готувати плацдарм для відступу. "Але де-юре вони провели все чисто, хоча з морально-етичної, моральної точки зору, це було зроблено брудно", - обурюється Шустер. За його словами, він не має наміру вимагати від Захура матеріальної компенсації. "Я не буду у них нічого вимагати: обдурити журналіста досить легко. Як я оціню бренд, реноме, свої зусилля при підготовці продукту? Ніяк. До суду я подавати не буду", - зазначив Шустер.

За словами відомого телеведучого, він буде заново будувати матеріально-технічну базу, щоб у серпні вийти в ефір на тому ж каналі. За чий рахунок Шустер збирається знову вийти на екрани ТБ, він поки що не зізнається.

Поки що на каналі стримано коментують конфлікт. Хоча й не приховують, що знали про виникнення протиріч між Шустером та інвестором.

У планах каналу "Україна" - продовжити співпрацю з Савіком Шустером. "У нас є контракт, і ми хочемо продовжувати програму "Шустер live". Треба подивитися уважно договори, у кого права на програму - ряд питань, на які повинні відповісти юристи", - заявив генеральний директор ТРК "Україна" Вальдемар Дзікі.

Читайте також:

Проти Савіка Шустера вимагають порушити кримінальну справу

Тимошенко роззулася в прямому ефірі

Телешоу "для дорослих" призводять до раннього сексу

Секретна доповідь Пентагону: ядерний Ізраїль та "нацистське майбутнє" Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: