Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Коли працює "КОРД" - у них два варіанти - здатись або загинути", - заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

У тренінговому центру підготовки поліцейських підрозділів поліції особливого призначення "КОРД" секретар РНБО України Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Посол США Марі Йованович відкрили об'єкт, який не має аналогів в Україні - шут-хаус - будівлю, призначену для підготовки співробітників правоохоронних органів до умов близьких вогневих контактів у приміщеннях, розташованих в житлових або промислових зонах, з метою відпрацювання доступу до приміщень та їх зачищень під час проведення спеціальних операцій.

Об'єкт побудовано за зразками та з урахуванням досвіду будівництва аналогічних об'єктів для підготовки кращих спецпідрозділів поліції іноземних держав.

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Його особливістю є те, що вперше спецпризначенці Національної поліції України зможуть відпрацьовувати групові прийоми з тактики дій у приміщені з використанням короткоствольної або довгоствольної вогнепальної зброї. На відміну від звичайних тирів під час тренувань поліцейські можуть вести вогонь не в одному, а в кількох напрямках одночасно, що дає змогу максимально наблизити тренування до реальних бойових умов зі звільнення приміщень від озброєних злочинців, відпрацювання вправ зі звільнення заручників.

За словами Олександра Турчинова, "озброєні злочинці повинні знати і розуміти: коли працює "КОРД" - у них два варіанти - здатись або загинути".

У тренінговому центрі відбулася церемонія чергового випуску поліцейських підрозділу особливого призначення "КОРД", які були направлені на навчання з різних регіонів України. Навчання проводилось за методикою підготовки спецназу Адміністрації США з питань боротьби з наркотиками, спецназу Прикордонного патруля США та групи спеціального призначення дивізіону "Техаські рейнджери", Служби Маршалів США та за підтримки Уряду США.

З 10 січня 2016 року до теперішнього часу у Тренінговому центрі підготовлено 276 поліцейських підрозділів поліції особливого призначення, які продовжили службу в ГУНП м. Києва, Київської, Одеської, Харківської, Сумської, Житомирської, Рівненської, Донецької, Чернівецької, Закарпатської, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Нагадаємо, що раніше у Чернівцях "КОРД" затримав грабіжників банкоматів

Залиште свій коментар

Вибір редакції