Схвалення політсатири й заклики піти зі сцени. Соцмережі вибухнули через виступ "Кварталу 95"

Про жарти студії завжди говорять багато, але цього разу вони розвеселили не всіх.

У соцмережах вибухнув неабиякий скандал через виступ гумористів із "Квартал 95" та їхнього лідера Володимира Зеленського в Латвії, під час якого артисти різко розкритикували політичну ситуацію в Україні перед іноземними глядачами.

Про їхні жарти завжди говорять багато, передивляються залюбки, переповідають один одному. Але цього разу вони розвеселили не всіх, а декого навіть - обурили, йдеться в сюжеті Сніданку з 1+1.

"Квартал 95" виступав в Юрмалі в рамках фестивалю української культури. Деяким користувачам не сподобалося, що гумористи жартують над Україною - поза межами держави.

Політичний оглядач Віталій Портніков вважає жарти Зеленського "нижчими за плінтус", і дивується з тих, хто над ними сміється.

"Зеленський - породження сучасного вітчизняного "почуття гумору", низькопробного, позбавленого смаку, міщанського та обмеженого", - висловив він свою думку.

Загалом у соцмережах Зеленського і команду "Кварталу" закликають піти з телебачення, а дехто навіть виїхати з країни. Зеленському дорікає і викладач київської Могилянки Валерій Пекар. Втім вважає, що артист не заслуговує на такий шалений тиск.

"Всі ми час від часу критикуємо політику, уряд, парламент, але треба дуже серйозно ставитись до висловлювань, щоб не нанести непоправної шкоди країні. Якщо людина помилилася, таке може бути з кожним. І тепер своїми наступними кроками треба довести, що ця помилка була випадковою і насправді він не хотів завдати шкоди країні", - зазначив Пекар.

Сам Зеленський відповів нападникам також через сторінку у Facebook: пояснив, що висміювали не українців, а тих, хто ними керує.

А от генерального директора групи 1+1 медіа, яка транслює виступи "Кварталу", здивувало в цій історії інше. Серед найбільш обурених - політики та особи наближені до них: вони і розхитують човен.

"Коли радники чи політики починають про заборону якихось артистів чи проектів. ….. це фактично нагадує часи фашистсько-німецькі чи радянського союзу. Такі проекти, як "Квартал", майже заборонені на сьогоднішній день в Росії", - зазначив він.

Постійні глядачі проектів "95 Кварталу" зазначили, що артисти завжди продукували політичну сатиру, однак зазначають, що не варто було "виносити сміття з хати" на міжнародну сцену.

Залиште свій коментар

Наступна публікація