Шварценеггера запросили в Білорусь

Арнольда Шварценеггера запросили в Білорусь на з'їзд партії "Білоруська християнська демократія".

На засновницький з'їзд опозиційної партії "Білоруська християнська демократія" (БХД) запрошені провідні представники Республіканської партії США: сенатор від штату Арізона і колишній кандидат в президенти Джон Маккейн, а також губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер.

Про це повідомив співголова оргкомітету по створенню БХД Павло Северинець. За його словами, "Білоруська християнська демократія", як і Республіканська партія США, грунтується на християнських цінностях і патріотизмі. Тому республіканці, як вважає Северинець, є "партнером" БХД.

"Ми сподіваємось, що наші американські друзі приймуть цю пропозицію", - додав він.  
У оргкомітеті повідомили, що Северинець спілкувався з Джоном Маккейном в 2004 році, а в 2007 роцы зустрівся з тодішнім президентом США, республіканцем Джорджем Бушем.  Засновницький з'їзд БХД планується провести в Мінську 28 лютого. Тим часом організатори до цих пір не змогли знайти приміщення для цього заходу. Власники відповідних залів відмовилися надати їх опозиціонерам.

На думку Северинця, якого цитувала "Хартія'97", вони, можливо, отримали відповідну вказівку влади. У цій ситуації, як повідомив опозиціонер, не виключено, що з'їзд доведеться провести на Жовтневій площі Мінська.  

Читайте також:
Шварценеггер звільняє тисячі працівників
Шварценеггер погодився стати радником Обами
Шварценеггер хоче бути президентом США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: