Шведи бояться з'їсти у київському ресторані щура або собаку

Дата публікації
Шведи бояться з'їсти у київському ресторані щура або собаку

Шведи не хочуть скуштувати супу із собаки

Англійці, на відміну від шведів, вже вподобали український борщ.

Шведські фани живуть у Києві вже тиждень, а більшість з них окрім фаст-фуду, нічого не куштували, йдеться в сюжеті ТСН.

Дивіться ФОТО: Корейці показали, як найкраще приготувати собаку

Ресторатор Дмитро Борисов розповів, що туристів чекали як богів. У ресторані повністю змінили інтер'єр. "Столи у нас зроблені у вигляді футбольного поля", - зазначив Борисов.

Втім, брошурки-путівники, на які скинулися усі ресторани, чомусь до мас не дійшли. Тепер ресторатори намагаються виманити вболівальників із фастфудів по-іншому.

"Ми попросили друзів, українців, хто вже здружився з керівниками цих груп фанатів, щоб вони донесли їм запрошення на словах хоча б", - розповів ресторатор.

Виявляється, шведських фанатів залякала їхня преса. "Ми не хочемо зайти у якийсь ресторан і з'істи щура або собаку", - зізнався шведський вболівальник Рікард Блікст.

Кореспонденти ТСН силоміць нагодували шведів традиційним, щоб переконати у смаку української їжі. Та іноземців насторожує навіть закорковане пиво.

Читайте: У Харкові міліціонери осідлали веселих голландських фанів (фото)

А сушені бички, яких вони вперше бачать, взагалі приголомшили. "Це непогано, але мене досі трусить, бо у нас такого немає", - ділиться враженнями шведський фанат Тобіас Дальберг.

Далі на черзі було сало, яке здобуло схвалення іноземців. Шведи розповіли, що від нашого сала вони у захваті, а коли через Польщу їхали, то з'їли щось недобре: "Свиняча шкіра і це було жахливо".

Голова столичної адміністрації Олександр Попов запевняє, хто хоче, той нашу їжу знайде.

Англійці, які й дня не пробули у столиці, тому доказ. "Ми їли борщ, так він називається, я люблю борщ", - запевнила англійська уболівальниця Салі Старкі.

"Просто йдемо, дивимося, якийсь ваш переповнений ресторан - це знак, що туди треба зайти", - пояснив систему вибору місць харчування англієць Кені Йонг.

Наступна публікація