Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Швейцарія видала Україні екс-керівника агрохолдингу, якого підозрюють у шахрайстві на 800 млн грн

Наразі у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії.

5 листопада правоохоронці Швейцарії видали Україні колишнього очільника одного з найбільших українських агрохолдингів, якого розшукували за вчинення шахрайства на 800 мільйонів гривень.

Про це повідомив заступник генерального прокурора України Євген Єнін.

За його словами, екстрадиція підозрюваного ускладнювалася протидією не тільки у швейцарській, а і в українській правоохоронній та судовій системах.

"Дана справа є черговим прикладом того, що ані великі гроші, ані дорогі адвокати не допоможуть уникнути відповідальності за кордоном, коли є ефективна міжнародна співпраця між центральними органами", - зазначив Єнін.

Сьогодні зі Швейцарії до України передано екс-очільника одного з найбільших агрохолдингів, розшукуваного за вчинення...

Опубліковано Eugene Enin Понеділок, 5 листопад 2018 р.

У прес-службі Генпрокуратури України додали, що рішення про видачу підозрюваного до України було досягнуто у жовтні цього року. Наразі у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, у січні президент України Петро Порошенко домовився з президентом Швейцарії Аленом Берсе про співпрацю для повернення Україні заморожених незаконно виведених попередньою владою активів. Для досягнення позитивних зрушень у цій справі буде активізовано роботу компетентних органів обох країн, котрі співпрацюватимуть для повернення виведених посадовцями часів Януковича активів. 

ВідеоПрезиденти України та Швейцарії обговорили способи повернення викрадених Януковичем грошей

Про це на форумі у Давосі поговорили Порошенко та Берсе і наголосили, що важливо активізувати співпрацю, щоби повернути активи. Сьогодні у Давосі відбувся і український сніданок, під час якого прозвучали три умови, за яких МВФ продовжить співпрацю з Україною.

Президенти України та Швейцарії обговорили способи повернення викрадених Януковичем грошей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції