Швидка допомога приїжджатиме через годину

У Запоріжжі працівники “швидкої” скаржаться, що їх відправляють на канікули і рекомендують писати заяви на неоплачувану відпустку.


Стаж роботи Лариси на швидкій допомозі – 20 років. Зарплатня – 750 гривень. Аби вижити, доводиться працювати на півтори ставки та вибивати нічні чергування. Про ініціативу щодо ліквідації доплат дізналася сьогодні. А на що жити у відпустці, не зрозуміло взагалі. Ситуація в колег – аналогічна.


На район з населенням 68 тисяч – лише 4 машини швидкої допомоги. Скільки їх залишиться після Нового року - невідомо.


Керівники "швидкої" все заперечують – кажуть, люди просто не розібралися, що до чого. Йдеться лише про економію витрат на опалення та на канцтовари і працівників ніхто не чіпатиме.


"Я ще раз вам кажу – швидку допомогу не стосується цей наказ йти у відпустку. Це лише рекомендація. Хто хоче - той піде, хто не хоче – не піде…", каже заступник головного лікаря Центру швидкої медичної допомоги Сергій Баранник.


Але працівники таким заявам не вірять.


"Від Баранника пролунало висловлювання, що буде скорочуватись кількість бригад, а в нас їх 8, тобто 4 поставлять під стінку",- впевнена фельдшер Світлана Головізніна.


 На деяких підстанціях вже повісили оголошення, що охочих піти у відпустки вже запрошують до адміністрації із заявами. Тим часом, лікарі кажуть – поки запоріжці чекатимуть приїзду "швидкої", вони самі займатимуть їхні місця – без грошей у примусовій відпустці не вижити, а в лікарнях хоча б годують вчасно.

ВідеоШвидка допомога приїжджатиме через годину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: