Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Швидка комп'ютерна допомога: коли без майстра не обійтися

Досвідчений майстер швидко визначить причину поломки.

Сервіс "Сервіс Принт" розповість, коли потрібно викликати комп'ютерного майстра і чому краще користуватися послугами професіоналів. 

Він служить вам, як вірний помічник, але одного разу... Трапляється неприємність. Наприклад, виходить з ладу монітор або принтер. І все, ефективній роботі кінець.

Не поспішайте панікувати! Майте під рукою контакти досвідченого майстра, і будь-яка проблема з комп'ютером вирішиться в найкоротші терміни. 

Поломка монітора: чи варто чинити самому? 

Для початку давайте згадаємо, якими бувають монітори сучасних комп'ютерів.

Найпростіший і дуже раритетний вид — ламповий монітор CRT. Пам'ятаєте ці важезні штуки з товстими проводами? Якщо вам пощастило бути щасливим власником CRT, не поспішайте відносити його на смітник. Незважаючи на свій "забійний" вид, це найстійкіший тип моніторів. Вони рідше виходять з ладу і легко піддаються ремонту.

При наявності елементарних електротехнічних знань і вміння орудувати викруткою ви зможете відремонтувати його самі. Якщо не впевнені — пошукайте професійний ремонт моніторів і несіть до майстра. А зберегти такий дисплей має сенс хоча б тому, що він може виручити вас... Коли зламається красивий, але дуже крихкий РК-дисплей. 

РК-дисплеї працюють на матриці — металевій рамці з плівкою, під якою знаходяться рідкі кристали. Достатньо несильного прямого або бокового удару, щоб матриця безповоротно ушкодилася. Зображення повністю пропадає. В такому випадку необхідно розібрати монітор і поміняти матрицю. Це ж стосується і екранів ноутбука. 

Вам доведеться розкрити передню панель монітора за допомогою плоскої викрутки, з максимальною акуратністю вийняти матрицю і поставити нову. Ще й переконатися, що все працює, тому що в будь-якому моніторі є керуюча плата і процесор. Малопомітні порушення в роботі плати призводять до проблем з живленням монітора. Визначити їх може тільки професійний майстер. 

А тепер поговоримо про якісний ремонт принтерів в Києві і будь-якому іншому місті України. Адже неважливо, де виконувати таку відповідальну роботу — важливо, як це робити. 

Ремонт принтера: що можна і чого не можна робити самому

Без спеціальних знань (що називається — "за інструкцією") ви можете поміняти картридж. І все! Будь-яке несанкціоноване втручання в середину принтера загрожує серйозними поломками. Особливо критично пошкодження друкуючих голівок. 

Розлили чорнило? Видаліть їх з видимих поверхонь за допомогою спеціальної серветки для комп'ютерів, а на глибоку чистку несіть в сервісний центр. Те ж саме стосується і дозаправки картриджів. Без досвіду і тренувань експериментувати дуже небажано. 

Друкуючі пристрої нового покоління — це міні-комп'ютери з дисплеями, безліччю функцій і режимів. Збій в процесах вимагає доскональної діагностики за допомогою комп'ютерних програм. 

Досвідчений майстер швидко визначить причину поломки. До того ж, одна голова — добре, а дві — краще. Де ж знайти стільки розумних голів? 

Телефонуйте до компанії Сервіс Принт і отримаєте кваліфіковану допомогу по всім комп'ютерним питанням. Ми приїдемо до вас додому або в офіс і зробимо всі роботи в найкоротші терміни. Ми також беремо техніку на стаціонарне "лікування" в наш сервісний центр. 

Звертайтеся до нас і отримаєте ваші комп'ютери повністю готовими до роботи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції