Швидка відмовилась відвести до лікарні ветерана, якому стало зле

73-річному ветерану стало зле під час святкування Дня Перемоги. У нього був високий тиск, але швидка відмовилась відвести його в лікарню.

У понеділок, 9 травня, під час роздачі каші біля музею історії ВВВ люди чекали у довгих чергах, утворилась тиснява.

За півгодини після початку стало зле 73-річному ветерану. Чоловік впав, його перенесли у затинок на газон та поклали на землю. Лікарі зі швидкої, яка чергувала у музеї історії, оглянули його, виміряли тиск - він був завищений. Госпіталізувати не стали, бо за півгодини тиск знизився.

"Якщо ми викличемо швидку, вона їхатиме півтори години. А ми звідси поїхати не зможемо - у нас такі інструкції. Якщо ми поїдемо, а тут комусь стане погано, то лікарів не буде", - сказав один з лікарів

Вони вмовили дружину ветерана не викликати швидку та дати чоловікові відлежатись під ялинкою.

Він "відлежувався" майже три години спочатку під ялинкою, а потім у холі музею історії. Його не схотіли підвести до метро ані частина внутрішніх сил "Барс", яка саме організувала роздачу каші, ані організатори мітингу, які окремою машиною завозили до музею апаратуру.

"Він не хотів їхати, це я його вмовила прийти сюди. Ми тут були позаминулого року. Все було непогано організовано, стояли столики під навісом і не було штовханини за кашею", - розповіла дружина ветерана.

Все про святкування Дня перемоги в Україні читайте тут.

Читайте також:

Ветеранам у Києві подарували по коробці цукерок і пляшці горілки

Азаров: День Перемоги був і є священним для народу України

У Львові ветеранів освистали за відзначення "неукраїнського свята"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: