"Сі-Бриз" знову можуть зірвати

У Донецькій області Блок Наталії Вітренко вербує добровольців для участі в акціях протесту проти проведення військових навчань ”Сі-Бриз 2007”.

Протести Прогресивно-соціалістичної партії України (Фото: www.vitrenko.org)
2006 року протестувальники вже зірвали міжнародні навчання "Сі-Бриз" у Феодосії.

У Донецькій області Блок Наталії Вітренко вербує добровольців для участі в акціях протесту проти проведення військових навчань ”Сі-Бриз 2007” в Миколаївській області.

Як повідомила УНІАН керівник фракції Блоку Вітренко в обласній раді Наталія Білоцерківська, ”люди активно відгукуються, охочих багато”. ”Ми зараз збираємо людей на акції. На жаль, цього року ці навчання законні”, - сказала вона.

Водночас вона відмовилася відповісти на питання, скільки добровольців уже згодилися їхати до Миколаєва для участі в акціях протесту. При цьому Білоцерківська підкреслила, що ”охочих їхати значно більше, ніж ми можемо забезпечити”. ”Головна проблема зараз - фінансування поїздки. Ми ще не знаємо, чи зможемо забезпечити харчуванням усіх охочих взяти участь в акціях. Тому паралельно зі записом у волонтери ми збираємо пожертвування на організацію поїздки”, - зазначила Білоцерківська. 


Вона також зауважила, що всі добровольці антинатовських акцій протесту беруть у них участь абсолютно безкорисливо.

Як відомо, спільні навчання Військово-морських сил України і країн НАТО ”Сі-Бриз-2007” пройдуть з 9 до 22 липня в акваторії Одеського морського порту і на полігоні ”Широкий Лан” під Миколаєвом. У них буде задіяно більше тисячі військовослужбовців і моряків з 14 країн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: