Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сиділа голодна, тряслася та боялася": нові обставини випадку, коли матір тримала 11-річну доньку на ланцюгу

"Сиділа голодна, тряслася та боялася": нові обставини випадку, коли матір тримала 11-річну доньку на ланцюгу

Мати спокійно розповідає, як посадила на ланцюг для худоби та навісний замок свою дитину.

Матері, яка тримала рідну доньку на ланцюзі в Одеській області, цю ідею подала п'яна сусідка. Вона була третьою в компанії по чарці разом із матір'ю та вітчимом дівчинки. Мати погодилася й допомагала, вітчим прикував.

Усі троє нині підозрювані у справі про катування. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз мати Оксана Одажий спокійно розповідає, як посадила на ланцюг для худоби та навісний замок свою 11-річну доньку. Мовляв, іншого виходу не було. Дитина втекла з дому, де безпробудно пиячили троє дорослих. Аби брудна й голодна не блукала селом й не давала приводу до розмов про родинні негаразди, дорослі не вигадали нічого кращого, ніж ланцюг для худоби та навісний замок.

Мотиви свого вчинку жінка пояснювала знімальній групі ТСН ще у квітні.

"В мене вже сил просто не хватало, тому що вона втікала. По-доброму з нею я вже не знала, що робити. Вона взагалі агресивна", - каже мати.

Голодну, брудну й перелякану дитину навесні звільняли від ланцюгів працівники сільради.

"До спинки дивана цей ланцюг був закріплений. І між собою нога з рукою теж були пов'язані. Сиділа, тряслася, вона боялася. Голодна", - розповіла уповноважена особа з надання соціальних послуг населенню Руськоіванівської сільради Світлана Мотіна.

Відео Жінці загрожує 10 років за ґратами за те, що тримала рідну доньку на ланцюзі

Підозру у катуванні власної доньки за те, що посадила дитину на ланцюг, оголосили матері 11-річної дівчинки у Одеській області. Слідчі також встановили, що до знущань причетні ще двоє: співмешканець матері та сусідка. Їм обом також оголосили підозру. Приголомшливу історію про це ТСН розповідала у квітні. Тоді голодна й недоглянута дитина втекла з дому, де дорослі пиячили. Коли її знайшли, вирішили прикути ланцюгом до ліжка. Дівчинку з родини вилучили та доправили до притулку.

Жінці загрожує 10 років за ґратами за те, що тримала рідну доньку на ланцюзі

Дівчинку забрали з родини до притулку. Мати тоді була не проти.

Епізод з ланцюгом став останньою краплею. Злісне невиконання батьківських обов'язків жінці закидали і раніше. Якось доньку в легкому одязі знайшли на вулиці у 12-градусний мороз. Проте тоді суд відхилив позов місцевої влади й не позбавив матір батьківських прав, бо не побачив для цього підстав.

Усі троє нині підозрювані у справі про катування. Статтю про легкі тілесні ушкодження перекваліфікували, коли експертиза виявила на тілі дитини численні гематоми.

Тепер же трьом дорослим, які виховували дівчинку за допомогою ланцюга, загрожує від 5 до 10 років ув'язнення.

Як повідомлялося раніше, матері вручили підозру у катуванні 11-річної дівчинки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції