Сигналізація на каналізації

Київ розробить план заходів щодо попередження крадіжок каналізаційних люків і зливних ґрат із застосуванням сигналізації і замкових пристроїв.

Київ збирається розробити план заходів щодо попередження крадіжок каналізаційних люків і зливних ґрат, який би передбачав встановлення конструкцій нового зразка - пластмасових або гумових, або із застосуванням сигналізації і замкових пристроїв.

Каналізація
Архів
Незабаром на київських каналізаційних люках можуть з'явитися пристрої сигналізації
Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, з метою ефективного рішення проблеми викрадання люків і зливних ґрат в КМДА відбулася сумісна нарада представників керівництва районних адміністрацій і заступника голови міськадміністрації Володимира Головача.

За звітною інформацією районів, крадіжки відбуваються як на проїжджих частинах, так і в "зелених" зонах. Як відзначають в прес-службі, за останній рік в кожному районі викрадено в середньому по 300 каналізаційних люків і зливних ґрат.

Розробка заходів проводиться за ініціативою Київського міського голови Леоніда Черновецького.

Нагадаємо, Колегією виконавчого органу Київської міської ради було ухвалене рішення щодо проблем з каналізаційними люками. Для припинення частих крадіжок металу і металоконструкцій в Києві, столичним райдержадміністраціям доручено створити постійно діючі робочі групи для виявлення і зупинки діяльності нелегальних приймальних пунктів металобрухту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: