"Сильна Україна" хоче притягнути до відповідальності судновласника "Святої Софії"

Партія "Сильна Україна" вимагає терміново перевірити діяльність компанії-оператора суховантажу "Свята Софія", який в аварійному стані застряг у морі, через що моряки опинилися в небезпеці.

Партія "Сильна Україна" направила в транспортну прокуратуру заяву з вимогою провести термінову прокурорську перевірку діяльності компанії-оператора суховантажу "Свята Софія", а також посадових осіб Регістру судноплавства України з огляду судна. Про це сьогодні заявила голова Одеської обласної організації партії Світлана Фабрикант, яка очолює ініціативну групу зі звільнення моряків з аварійного судна.

"Ми будемо наполягати, щоб терміново була організована спеціальна перевірка діяльності та профпридатності фахівців Регістру судноплавства. Адже саме ці чиновники видавали дозвіл на вихід у море "Святої Софії" - судна 1973-го року побудови. У такому стані судну можна дозволити борознити моря, швидше за все, тільки за винагороду", - сказала Світлана Фабрикант.

Вона також підкреслила, що партія контролює повернення боргів із зарплати морякам. "Після доставки в порт судно буде виставлене на продаж разом із вантажем. Ми домовилися з єгипетською владою, що в першу чергу гроші отримають моряки. Сьогодні це більше 200 тисяч доларів", - сказала представник "Сильної України". За словами Світлани Фабрикант, "Свята Софія" буде відбуксована в Порт-Саїд.

Вона також повідомила, що на даний момент уже надійшли офіційні заяви від МЗС України про те, що дії українських дипломатів у Єгипті в справі порятунку екіпажу "Святої Софії" були далекі від ідеальних. Партія "Сильна Україна" і фонд "Ассоль" добилися від Міністерства закордонних справ готовності разом довести цю справу до логічного завершення. На думку Світлани Фабрикант, представників консульства України в Єгипті необхідно замінити.

Читайте також:

До України повернулися моряки з аварійного судна

Шість моряків аварійного судна "Свята Софія" зійшли на землю і готуються до вильоту додому

Стан справ на судні "Свята Софія" критичний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: