"Сильна Україна" оголошує "Адмінресурс - стоп!"

Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" починає протоколювання всіх випадків застосування адміністративного ресурсу на виборах в рамках проекту "Адмінресурс - стоп!".

Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" починає протоколювання всіх випадків застосування адміністративного ресурсу на виборах в рамках проекту "Адмінресурс - стоп!".

Про це сьогодні на прес-конференції в Києві повідомила керівник Експертної комісії партії з правових питань та судової реформи, адвокат Олександра Павленко. За її словами, "Сильна Україна" змушена долати безпрецедентний адміністративний тиск. "Інструменти, які використовує влада, всілякі - від зняття рекламних щитів і звинувачень у незаконній агітації до погроз нашим кандидатам і відмови в реєстрації з надуманих причин", - повідомила Павленко.

Партійний експерт підкреслює, що "Сильна Україна" буде протистояти тиску всіма законними шляхами і домагатися прозорості виборчого процесу та дотримання прав його учасників. "Партія "Сильна Україна" ініціює проект з протоколювання фактів використання адміністративного ресурсу - "Адмінресурс - стоп!". Відповідний розділ можна знайти на нашому сайті за адресою http://adminresurs.silnaukraina.com. І ми закликаємо всі політичні сили, громадські організації підтримати нашу ініціативу та дати належну оцінку цих фактів, а також тих осіб, які повинні понести відповідальність за такі дії", - зазначила Олександра Павленко.

Партійний експерт повідомила, що факти використання адміністративного ресурсу зберуть у єдину базу, і за кожним порушенням буде подано судовий позов. Найбільш кричущі факти, за словами Павленко, будуть доведені до міжнародних правозахисних організацій.

"Адміністративний тиск неприпустимий для країни, яка вважає себе демократичною. Це - пережиток тоталітарних систем, який дискредитує владу", - заявила Олександра Павленко.

Читайте також:

Тігіпко: відмова у перереєстрації "Сильної України" в Луганській області - це суто політичний тиск

Тігіпко: ніщо так не дискредитує владу, як митниця і податкова

Тігіпко: "Сильна Україна" готова до жорсткої конкурентної боротьби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: