"Сильна Україна" продовжила голосування за кандидатів Народного праймеріз

"Сильна Україна" продовжила голосування за кандидатів Народного праймеріз у зв'язку з великою зацікавленістю в суспільстві.

У зв'язку з величезним інтересом, який викликав у суспільстві Народний праймеріз "Сильної України", партія продовжує роботу мобільних пунктів для голосування у всіх регіонах країни. Підтримати кандидатів, які сподобалися, до партійних списків на найближчі регіональні вибори громадяни зможуть до 5 вересня. А з шостого по десяте вересня мобільні пункти для голосування будуть працювати на інформування громадян про результати попередніх виборів. Адреси пунктів вказані на сайті партії www.silnaukraina.com.

"Ажіотаж навколо акції величезний - кількість зацікавлених упевнено наближається до мільйона. І це закономірно - люди хочуть робити усвідомлений вибір, їм небайдуже, хто буде представляти їхні інтереси у місцевих органах влади. Народний праймеріз - це наш крок до відкритості та демократії", - зазначив заступник голови партії "Сильна Україна" Костянтин Бондаренко. За його словами, на сьогодні бюлетені для голосування заповнили майже 300 тисяч людей, інформацією про партії та кандидатів зацікавилися понад 800 тисяч українців. Іноземці також позитивно оцінили ідею праймеріз партії Сергія Тігіпка.

"Це прогресивна ідея, особливо для молодих демократій, таких як Польща і Україна. Часто політики дуже далекі від своїх виборців, вони не знають, чого люди від них чекають. Праймеріз - це чи не єдина можливість для політиків отримати зворотній зв'язок від виборців", - зазначив Павел Піскорський, депутат Європарламенту, голова Польської Демократичної Партії, яка однією з перших провела праймеріз у своїй країні.

Переможців народного голосування представлять 7 вересня в Києві на Всеукраїнському форумі "Сильна команда - сильна країна". Інформація про результати голосування також буде доступна на сайті партії.

Читайте також:

У Європарламенті назвали праймеріз "Сильної України" свідченням демократизації виборів

Росіяни проявляють інтерес до Народного праймеріз "Сильної України"

Бондаренко: в праймеріз "Сильної України" Тігіпка включилася уся країна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: