Силовики кажуть, що Луценко насправді "проштрафився" значно серйозніше

У міліції вважають, що "слідство не там копає", а у Генпрокуратурі просто знайшли формальний привід, щоб посадити Луценка.

 У органах внутрішніх справ вважають, що при бажанні слідство могло б пред’явити екс-голові МВС Юрію Луценко більше серйозні претензії. Про це пише газета "Сегодня".

"Ми висуваємо ті обвинувачення, які змогли довести. Ми знаємо, що в Юрія Луценко є й значно серйозніші гріхи, але їх і довести набагато складніше", - розповів виданню, зокрема, один із високопоставлених силовиків.

У свою чергу один зі співробітників департаменту Кримінального розшуку МВС зауважив, що "слідство не там копає", а у Генпрокуратурі просто знайшли формальний привід, щоб посадити Луценка.

"Ну, дав він звання й квартиру своєму водію. Ну й що?! У міліції ще до його приходу існувала практика оформляти секретарок і водіїв або в "наружку", або в "угро", як старших оперів, - це дозволяє нараховувати їм надбавки до ставки за особливі заслуги й важкі умови роботи… Хто буде цілодобово працювати за копійки, які їм передбачені штатним розписом?", - розповіло джерело.

За словами неназваного співробітника ГУБОЗ МВС, у відомстві давно ходять чутки, що при Луценкові існували незаконні конвертаційні центри, через які відмивалися бюджетні кошти в кишеню міністра і його політичної партії НУ-НС.

"За призначення на будь-яку посаду у МВС і при Юрії Луценкові, і зараз платили гроші. Крім того, при ньому в органах існувала (і знову ж, існує зараз) вертикальна система вимагання коштів і наступна передача їх "нагору". Ось що потрібно розслідувати!", - зазначив ще один оперативний співробітник міліції.

Михайло Гуцалюк, екс-міліціонер, полковник запасу, який не отримав належну йому квартиру при міністрі Луценкові і зараз проживає в пожежній частині в Борисполі, заявив, що його неодноразово відсували у черзі на квартиру, щоб роздавати житло своїм людям - "наприклад, водію Луценка" (Леоніду Приступлюку).

"Тепер у мене вся надія на суд, який відбудеться 20 січня. Я подав позов проти ГУ МВС, клопочу про те, щоб мені або дали передбачену мені квартиру, або поновили в перших рядах черги", - сказав полковник.

Нагадаємо, Луценко був затриманий 26 грудня підрозділом СБУ Альфа біля його будинку в Києві. Раніше йому було пред'явлено звинувачення за перевищення службових повноважень.

Як повідомлялося, захист Луценка оформив скаргу в Європейський суд із прав людини з приводу його незаконного арешту.

Читайте також:

У ГПУ заперечили, що Луценко сидить у камері для довічно засуджених

Дружина Луценка назвала Ющенка боягузом, зрадником і брехуном

Луценку не дозволили читати Солженіцина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: