Силовики масово звільняються, щоб встигнути до пенсійної реформи

Рапорти про звільнення подають тисячі співробітників МВС, прокуратури, СБУ. Компенсаційні виплати їм зажадають істотного фінансування.

Фінансування силових структур в 2011 році збільшиться у зв'язку з підвищенням зарплат і масовими звільненнями офіцерів, які поспішають залишити службу до введення пенсійної реформи.

Як повідомив секретар парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Валерій Бевз, рапорти про звільнення подають тисячі співробітників МВС, прокуратури, СБУ.

За словами Бевза, тільки в МВС такі рапорти вже подали 8 тисяч людей. І компенсаційні виплати, які мають бути виплачені при звільненні офіцерів, зажадають істотного фінансування.

Варто пояснити, що пенсійна реформа передбачає призупинення виплат дострокових пенсій до досягнення встановленого законом пенсійного віку, а також заморожування спеціальних пільгових пенсій і доплат, які перераховуються з державного бюджету.

Для офіцерів це означає, що вони вже не зможуть отримувати пенсію незалежно від віку, прослуживши мінімум 20 років.

Крім того, за словами Бевза, звільнення також відбуватимуться і з іншої причини - у рамках запланованого на найближчі роки скорочення штату МВС (орієнтовно на 80 тис. осіб). Зараз разом з цивільними особами в міліції працює близько 320 тис. осіб (280 тис. - в погонах).

У бюджеті-2011 витрати міліції зростуть на 1,75 млрд грн, прокуратури - на 0,98 млрд грн, СБУ - на 0,5 млрд грн. На переконання Бевза, майже всі ці кошти підуть на підвищення зарплат і виплати силовикам, які зараз масово звільняються в запас.

Читайте також:

Проект пенсійної реформи направлено до Ради

Бюджет-2011: зростуть акцизи на алкоголь і сигарети

Азаров збільшить фінансування Генпрокуратури удвічі

Після судової реформи українські судді масово звільняються

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: