Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Силовики обшукали міськраду Харкова у справі про мільярдні земельні схеми

Силовики обшукали міськраду Харкова у справі про мільярдні земельні схеми

Чиновники незаконно виділяли ділянки. 

Співробітники ГПУ спільно з СБУ влаштували обшуки у приміщенні Харківської міської ради. Слідчі дії відбувалися вчора, 27 червня, однак у Генпрокуратурі повідомили про це лише зараз.

Повторні обшуки влаштували для перевірки та фіксації доказів, здобутих слідством слідчими у справі про шахрайство, привласнення та розтрату майна, створення злочинної організації та зловживання службовим становищем чиновниками міськради.

"27 червня 2017 року в ході досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні, з метою перевірки та фіксації доказів, здобутих слідством слідчими управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ спільно з працівниками СБУ проведено повторні обшуки в приміщенні Харківської міської ради, реєстраційній службі Харківського міського управління юстиції Харківськоі області, а також за юридичними адресами ряду житлового-будівельних кооперативів, яким виділялася значна кількість земельних ділянок, а також за місцем проживання членів та засновників даних ЖБК", - йдеться у повідомленні.

ГПУ спільно з СБУ провели повторні обшуки в приміщенні Харківської міської ради Головним слідчим управлінням Генерально...

Опубликовано Prosecutor General's Office of Ukraine 28 июня 2017 г.

За результатами обшуків були вилучені документи, які містять дані про незаконність виділення земельних ділянок, а також відомості про осіб, причетних до скоєння вказаного злочину.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що службові особи Харківської міської ради  шляхом створення впродовж 2008-2014 років понад 90 обслуговуючих кооперативів, сприяли у виготовленні правовстановлюючих документів та незаконно привласнили належні територіальній громаді Харкова земельні ділянки загальною площею понад 650 га вартістю більше 4,05 млрд грн. Досудове розслідування триває.

Як повідомлялося раніше, на Харківщині співробітники Генпрокуратури і СБУ проводять обшуки у приміщеннях управління Держгеокадастру, РДА та помешканнях низки чиновників в рамках справи про земельні махінації. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції