Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Силовики обшукали охоронну фірму, яка фігурує в скандалі з катуваннями в Одесі

Справа про дитячий притулок "Світанок" продовжує перебувати у фокусі правоохоронців.

Прокуратура, поліція та спецпідрозділ КОРД провели обшуки в охоронній фірмі, котра фігурує в скандалі зі знущаннями над вихованцями притулку для дітей. Про результати перевірки агенції безпеки в Одесі правоохоронці поки що не звітували, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

З неофіційних джерел стало відомо, що в охоронної фірми взагалі відсутня угода про співпрацю із притулком. Відтак, охоронці не мали права не тільки наближатися до дітей, а навіть перебувати на території закладу.

Відео В Одесі перевіряли охоронну фірму, на працівників якої скаржились вихованці притулку

Її співробітників вихованці дитячого притулку звинувачували у знущаннях та катуваннях. Мовляв, до дітей застосовували електрошокери, били ременем, а двох неповнолітніх змусили жувати використаний презерватив. З неофіційних джерел стало відомо, що в охоронної фірми взагалі відсутня угода про співпрацю із притулком.    

В Одесі перевіряли охоронну фірму, на працівників якої скаржились вихованці притулку

В агенції тим часом кажуть, що працівники, на яких скаржилися діти, в них уже не працюють, а притулку вони допомогали безкоштовно і мали лише патрулювати  прилеглу територію. "Наскільки мені відомо, вони звільнилися за власним бажанням. Ми не можемо сказати, винуваті вони чи невинуваті – для цього є компетентні органи, нехай вони встановлюють", - заявив начальник юридичного департаменту агенції безпеки "Центр" Віктор Домінгес.

Охоронців вихованці дитячого притулку звинувачували у знущаннях та катуваннях – мовляв, до дітей застосовували електрошокери, били ременем, а двох неповнолітніх змусили жувати використаний презерватив.

Залиште свій коментар

Вибір редакції